V├í┼żen├ş z├íkazn├şci, n├í┼í obchod funguje ako obvykle. Ponuku na ak─Źn├Ż tovar n├íjdete tu.

Domov / NOVINKY

PERMA BLEND - BROW DADDY GOLD COLLECTION SET 10 X 15ML

K├│d: 56503 Garancia dlh├ę expir├ície Garancia dlh├ę expir├ície Novinka
Zlat├í kolekcia sa sklad├í z 10 f─ża┼íti─Źiek s tepl├Żmi a neutr├ílnymi farbami od blond a┼ż po ─Źiernu. T├íto vysoko reten─Źn├Ż (80-100%) ┼ík├íla farieb umo┼ż┼łuje umelcom presnej┼íie upravova┼ą farby pod─ża podt├│nov poko┼żky klientky.
V├Żrobca: PERMA BLENDPERMA BLEND
Dostupnos┼ą: Pripraven├ę na odoslanie
389,60 ÔéČ , plus doprava
 
PERMA BLEND - BROW DADDY GOLD COLLECTION SET 10 X 15ML

Zlat├í kolekcia Brow Daddy od Perma Blend je skuto─Źne o vytv├íranie z├í┼żitku, a to ako pre umelcov, tak pre klienta. Od obalu a┼ż po produkt, The Gold Collection je o vytv├íranie z├í┼żitku pre umelcov a ich klientmi. T├íto spolupr├íca sp├íja kvalitu a reput├íciu pigmentov Perma Blend s vkusom, vzru┼íen├şm a brilantnos┼ąou Brow Daddy a vytv├íra kolekciu, ktor├í d├íva umelcom silu a poskytuje im skuto─Źne jedine─Źn├Ż z├í┼żitok, na rozdiel od ─Źohoko─żvek pred n├şm, v permanentnom makeupu.

Zlat├í kolekcia sa sklad├í z 10 f─ża┼íti─Źiek s tepl├Żmi a neutr├ílnymi farbami od blond a┼ż po ─Źiernu. T├íto vysoko reten─Źn├Ż (80-100%) ┼ík├íla farieb umo┼ż┼łuje umelcom presnej┼íie upravova┼ą farby pod─ża podt├│nov poko┼żky klienta. Opravy vy┼żaduj├║ rad teplej┼í├şch a / alebo chladnej┼í├şch t├│nov, preto┼że niektor├ę ┼żiarivej┼íie hned├ę a blond vlasy nie s├║ pre v┼íetk├Żch klientov perfektn├ę. Zlat├í kolekcia pon├║ka farby, ktor├ę s├║ neutr├ílnej┼íie, ─Źo je ove─ża vhodnej┼íie pre mnoho klientov.

Brow Daddy spojil svoje znalosti a sk├║senosti priamo s ka┼żd├Żm pigmentom a ka┼żdou ─Źas┼ąou tejto kolekcie, ─Źo umelcom umo┼żnilo vytvori┼ą pre svojich klientov rovnak├ę z├í┼żitky, ak├ę Brow Daddy pre neho m├í a na─Ćalej vytv├íra.

GOLDEN GODDESS tepl├ę sv─Ťtlo a┼ż st┼Öedn├ş blond

 

BRONZITE tmav─Ť hn─Ťd├í s tepl├Żm oran┼żov├Żm z├íkladem

 

BERRY BLONDE tepl├í st┼Öedn├ş a┼ż tmav├í jahodov├í blond.

 

DARK TEDDY st┼Öedn├ş a┼ż tmav─Ť hn─Ťd├í neutr├íln├ş ┼żlut├í.

 

BROUGE tmav─Ť ─Źervenohn─Ťd├í.

 

TRUFFLE DREAM chladn├í tmav├í blond a┼ż sv─Ťtle hn─Ťd├í.

 

HONEY MAGIC tepl├í ┼żlut├í z├íkladn├ş.

 

SCHOKOLADE neutr├íln├ş st┼Öedn├ş a┼ż tmav─Ť hn─Ťd├í.

 

ICED CARAMEL ┼żlut├í na z├íklad─Ť chladn├ę sv─Ťtl├ę blond.

 

TOKYO Ú╗ĺ BLACK m─Ťkk├í ─Źern├í.

 
S├║bory
S t├Żmto tovarom kupuj├║