Inkjecta

Inkjecta, austrálska značka tetovacích strojčekov, je výsledkom vášne a odborných znalostí dvoch známych profesionálov tetovacej scény – Byrona Drechslera a Chrisa Cashmorea. Títo dvaja spoločne nazhromaždili viac ako 50 rokov skúseností v oblasti tetovania, čo je vidieť a cítiť na každom z ich rotačných tetovacích strojov Inkjecta. V kategórii Inkjecta na našom e-shope nájdete širokú škálu produktov, od rotačných strojčekov po špecifické príslušenstvo, všetko navrhnuté tak, aby spĺňalo najvyššie štandardy kvality a výkonu.

Séria Inkjecta Flite Nano, zahŕňajúca modely Elite, Lite a Titan, je známa svojou ľahkosťou, čo je ideálna pre obzvlášť dlhé sedenie. Zatiaľ čo model Lite je skvelým vstupným bodom pre tých, ktorí hľadajú spoľahlivý a výkonný stroj, model Elite ponúka prémiové funkcie, vrátane integrovaných LED kontrolných svetiel. Titan, ako názov napovedá, je vrcholným modelom s karbónovým krytom, ktorý zaisťuje jeho nízku hmotnosť.

Váš rotačný tetovací stroj Inkjecta a príslušenstvo sú pre vás k dispozícii priamo tu.
Tetovacie strojčeky Inkjecta si samozrejme môžete zakúpiť v našom e-shope, vrátane všetkého príslušenstva k týmto strojčekom.

Najpredávanejšie

22 položiek celkom

Cena

9907
19907

Značky

Zdvih

Zobrazených položiek: 22
Hore
Ďalšie produkty