PANTHERA

Panthera je značka, ktorá sa môže pochváliť farbami na tetovanie najvyššej kvality, ktoré spĺňajú najprísnejšie európske normy. Tieto farby, vyrábané v srdci Talianska, sú známe svojou vysokou kvalitou, intenzitou a dlhotrvajúcimi výsledkami. Každá fľaštička je dôkazom dlhoročného výskumu a inovácií, vďaka čomu je Panthera jedným z lídrov v odvetví farieb na tetovanie.

Široký výber pre všetky potreby

Či už hľadáte dokonalú čiernu na podšívku, špeciálny odtieň na kmeňový dizajn alebo jemné sivé tóny na tieňovanie, Panthera má všetko. Súprava Panthera Ink Essential Black ponúka štyri základné farby, ktoré by nemali chýbať v žiadnom profesionálnom tetovacom štúdiu. Od svetlých tónov Light Sum až po intenzívnu čiernu Tribal XXX Black ponúka Panthera farby, ktoré zostanú živé a jasné aj po rokoch.

Bezpečnosť a kvalita na prvom mieste

Všetky farby Panthera sú sterilizované gama žiarením a spĺňajú požiadavky nariadenia EÚ REACH, čím je zaistená maximálna bezpečnosť pre klientov a tetovačov. Vďaka certifikátom priamo od výrobcu si môžete byť istí, že každá fľaštička obsahuje výrobok najvyššej kvality. Vyberte si Panthera a dôverujte farbám, ktoré vás nikdy nesklamú.

Najpredávanejšie

12 položiek celkom

Cena

1560
11560

Značky

Zobrazených položiek: 12