Kwadron cartridge PMU Optima Plus

Kód: 21482/KWA
množstevná zľava
Neohodnotené
Značka: KWADRON
€2,33

Zvoľte variant

Ihla obohatená o unikátnu technológiu 6+1, ktorá umožňuje ešte presnejšiu a stabilnejšiu prevádzku s väčším zatekaním pigmentu do pokožky bez efektu rozliatia. Optima Plus je najnovší produkt z revolučného radu kaziet Kwadron PMU Optima.

Pri odbere 20ks a viac od jedného druhu ihiel - množstevné zľavy.

Detailné informácie

:: Kwadron cartridge PMU Optima PLUS 25/1RLLT
| 21482/KWA
€2,33
:: Kwadron cartridge PMU Optima PLUS 30/1RLLT
| 21482/KWA2
€2,33

Podrobný popis

Optima Plus je najnovší produkt z revolučného radu Kwadron PMU Optima.

Technológia 6 + 1 - unikátna stabilizácia ihly

Vďaka použitiu systému 6 + 1 Technology v Optima Plus sme získali väčšiu stabilizáciu ihly počas procesu pigmentácie. 6 stabilizačných ihiel chráni vodiacu ihlu proti deformácii, čo umožňuje vytvárať extrémne presné línie a body. Práca s kazetou Optima Plus je čistá a efektívnejšia.

Vaša kreativita si zaslúži viac!

Vďaka vysokej tuhosti ihly a zvýšenému toku pigmentu do pokožky vám Optima Plus poskytne najvyššiu presnosť a ešte väčšiu efektivitu, čo vám umožní pracovať kratšiu dobu. Ihla 1 RL ešte nikdy neposkytla takú úplnú kontrolu počas pigmentácie.

Bezpečnosť predovšetkým

Cartridge Kwadron Optima Plus majú bezpečné puzdro z lekárskeho plastu, ktoré umožňuje znížiť trenie medzi ihlou a puzdrom a zaisťuje vysokú kultúru práce. Integrovaný ihlový systém zaručuje najvyššie bezpečnostné a hygienické štandardy. Každá kazeta Kwadron PMU Optima je zabalená v sterilnom jednorazovom obale.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: