I AM INK

I AM INK kombinuje aplikačné požiadavky umelcov s najvyššou kvalitou pigmentov a surovín, čo je zárukou prvotriednych výsledkov. PRVÁ GENERÁCIA atramentov je venovaná kontrastom čiernej a bielej, dvom základným farbám, bez ktorých by tetovanie nebolo tým, čím je dnes. Tieto farby nielenže vytvárajú hlboký čierny dojem a ideálnu bielu, ale tiež spĺňajú najprísnejšie regulácie, čo zaručuje bezpečnosť pre klientov aj tetovacích umelcov.

V našom sortimente nájdete širokú škálu produktov I AM INK, od klasických čiernych a bielych odtieňov až po špeciálne Silverwashes. Tieto atramenty sú vyrobené s ohľadom na najnovšie technológie a výskum, čo zaručuje najlepší možný výsledok na koži. Či už hľadáte atrament pre detailnú prácu, veľké výplne alebo jemné tieňovanie, I AM INK má pre vás tú správnu voľbu.

Vyberte si z našej ponuky a objavte kvalitu a inovácie, ktoré I AM INK ponúka. Vybavte sa tým najlepším a dosiahnite dokonalosť vo svojom remesle s atramentmi, ktoré sú tmavšie ako najhlbšie priepasti a jasnejšie ako najjasnejšie svetlo.

Najpredávanejšie

47 položiek celkom

Cena

1158
11158

Značky

Zobrazených položiek: 47
Hore
Ďalšie produkty