Bezdrôtový svet tetovanie

Budúcnosť tetovania je tu a je bezdrôtové. Dnešné bezdrôtové tetovacie stroje poskytujú všetku silu a funkčnosť tradičného tetovacieho strojčeka a zároveň odstraňujú mnoho z ich komplikácií.

Aké sú výhody používania bezdrôtového tetovacieho strojčeka?

Ľahké a ergonomické bezdrôtové tetovacie strojčeky sú konštruované tak, aby poskytovali hodiny nepretržitého a pohodlného používania. Spolu s ich intuitívnym vstavaným nastavením napätia, sú navrhnuté tak, aby vám umožnili tráviť viac času umením a menej strojčekom.

Bezdrôtové tetovacie strojčeky sú ideálne pre umelcov, ktorí často cestujú alebo pracujú na viacerých miestach. Nabite náhradné batérie v aute alebo pomocou USB portu a máte ju pripravenú ďalšie hodiny neprerušovaného bezdrôtového tetovania.

Bezdrôtový rotačný tetovací strojček.

Bezdrôtové rotačné tetovacie strojčeky prichádzajú so všetkými výhodami rotačných strojov a navyše s jednou veľkou výhodou: žiadne drôty, ktoré by vám prekážali v práci. Jeden z najobľúbenejších modelov, InkJecta Flite X1, má nastaviteľnú rýchlosť a hĺbku a je kompatibilný so všetkými predchádzajúcimi doplnkami Flite Nano. Rotačný tetovací stroj FK Irons EXO je ďalším špičkovým modelom, ktorý vám môže pomôcť zmeniť vašu tetovaciu hru.

Bezdrôtové tetovacie perá.

Technicky sú bezdrôtové tetovacie perá tiež typom rotačného tetovacieho strojčeka, pretože pracujú s vnútorným rotačným systémom. Na rozdiel od strojov ako Inkjecta Flite X1 však bezdrôtové tetovacie perá ponúkajú samostatný, efektívny vzhľad a sú jedny z najkompaktnejších dostupných tetovacích strojčekov. Niektoré populárne značky zahŕňajú Cheyenne Sol Nova Unlimited, Equaliser Wirelles NeutronFK Irons FLUX MINI, FLUX a FLUX MAX, ktorý umožňujú uloženie viacerých nastavení napätia a sú vybavené Bluetooth pre aktualizácie firmvéru a ďalšie ovládacie prvky aplikácií.

 

 

Náhradné batérie a prídavné batérie k strojčekom


FK Irons Power Bolt batéria k strojčeku FLUX, EXO

Vymeniteľná batéria PowerBolt na napájanie strojčekov FK Irons. Pre možnosť využívania plného potenciálu svojej batérie a sprístupnenie funkcie eGive je potrebné urobiť upgrade pomocou aplikácie Darklab, ktorá je dostupná pre Apple. 

Okrem LED indikátora kapacity a napätia batérie má PowerBolt tri tlačidlá: jedno pre zapnutie / vypnutie a dve pre rýchle a jednoduché nastavenie napätia. Stlačením šípok hore a dole môžete zmeniť napätie v krokoch po 0,5 V.

K dispozícii máme aj verziu PowerBolt ktorá má výdrž 15 hodín

 


 

LightingBolt batéria k tetovacím strojčekom - ideálna pre Spektra Xion, Xion S alebo Halo

Akumulátor Lightning Bolt od spoločnosti FK Irons, ktorý váži iba 58 gramov, má ľahký dizajn, ktorý zaistí, že váš rotačný strojček nebude počas používania ťažší. Bezdrôtová batéria má indikátor LED kapacity a napätia.

Lightning Bolt je vybavený lítium-iónovou batériou s pripojením USB-C, poskytujúcou vysokú rýchlosť nabíjania až 1,5 A.

K dispozícii máme aj verziu LightningBolt  pre pripojenie CINCH konektorom.

 


 

Bishop B Charge RCA batéria V2

B-Charged je viac než len batéria – je to bezdrôtový napájací zdroj navrhnutý tak, aby vám poskytol maximálnu slobodu pri tetovaní s výdržou batérie až 12+ hodín. Môže napájať takmer akýkoľvek stroj v štýle pera s konektorom RCA a pracuje v rozsahu napätia 4 – 12 voltov.

S  funkciou Jump Start budete mať silu poraziť najtuhšie membrány cartridge.

Na plné nabitie vám stačí iba 1,5 hodiny nabíjania!

  


Ako ďalšie bezdrôtové batérie k strojčekom máme pre strojčeky Bishop Wand -  Bishop Power Wand battery pack, ďalej u nás nájdete Critical Connect Battery shorty  av neposlednom rade Airbolty, alebo bezdrôtové pripojenie pre strojčeky s konektorom CINCH.

A ako najlacnejší variant bezdrôtového napájania máme Portex RCA Gen 2 kde je konektor dostatočne tenký a zmestí sa aj do strojčekov so zapusteným RCA ako FK Irons Xion.