Dragonhawk Mast

Dragon Hawk bol založený v roku 2001 s cieľom obohatiť trh s tetovaním o nástroje, ktoré zjednodušujú umenie tetovania. Dragon Hawk vytvára vybavenie vhodné pre začiatočníkov aj profesionálnych tatérov. S ohľadom na ľudí sa Dragon Hawk snaží poskytnúť celý rad produktov vyrobených špeciálne na účely tetovania.

#ShowMore#

Sme tím nadšencov tetovania, ktorí zdieľajú lásku k tomuto umeniu a sú hlboko zakorenení v umení tetovacej kultúry. V roku 2006 sme sa rýchlo etablovali ako jeden z lídrov na trhu inovatívnych, vysoko kvalitných tetovacích zariadení podľa najvyšších kvalitatívnych a medicínskych štandardov.

Za posledných 10 rokov navrhli a vyrobili sériu spoľahlivých tetovacích strojov a bezpečných tetovacích ihiel. Ponúkame aj praktické tetovacie doplnky, ktoré spĺňajú neustále sa meniace potreby tatérov. Dragon Hawk si ako špičková značka podľa hodnotenia zákazníkov na Amazone získava vysokú reputáciu pre svoju prémiovú kvalitu. Naše produkty získali nespočet chvály za spoľahlivosť, vysokú účinnosť, prijateľnú cenu a jednoduché použitie.

Dnes sa všetci v Dragon Hawk stále venujú technologickým inováciám, aby vytvorili profesionálnejšie a spoľahlivejšie tetovacie vybavenie, ktoré spája zábavu, módu a funkciu. Tím Dragon Hawk sa bude naďalej usilovať o dosiahnutie svojho poslania: Vybaviť umelcov tým najlepším pre ich tvorivú slobodu.

Najpredávanejšie