Káble

Káble sú kľúčovým prvkom v každom tetovacom štúdiu. Bez kvalitného a spoľahlivého kábla by tetovací strojček nemohol fungovať optimálne. V našom e-shope Celtic-supply.cz ponúkame širokú škálu káblov od overených výrobcov, ktoré zaručujú vysokú kvalitu a dlhú životnosť.

Medzi našimi top produktmi patria RCA káble od značky EZ Tattoo Supply, ktoré sú vyrobené z kvalitného silikónu a ponúkame ich v rôznych farbách. Pre tých, ktorí hľadajú adaptéry a redukcie, ponúkame produkty od značiek FK Irons a HM TattooMachines, ktoré zaisťujú optimálny prenos elektrickej energie vďaka pozláteným konektorom. Či už potrebujete kábel pre klasický tetovací strojček alebo pre modernejšie varianty, v našej ponuke nájdete to pravé.

Nezabúdajte, že kvalitný kábel je základom pre precízne a bezproblémové tetovanie. V Celtic-supply.cz sa vždy snažíme ponúknuť našim zákazníkom to najlepšie, a preto starostlivo vyberáme produkty, ktoré spĺňajú najvyššie štandardy kvality a spoľahlivosti. Nakupujte u nás a zaistite si bezproblémový chod svojho tetovacieho štúdia.

Najpredávanejšie

17 položiek celkom

Cena

252
1252

Značky

Zobrazených položiek: 17
Hore
Ďalšie produkty