Tetovacie strojčeky

Rovnako ako maliar potrebuje svoj štetec, tatér potrebuje svoj tetovací strojček, aby vytvoril dych vyrážajúce a dlhotrvajúce umelecké diela. Pre majstrovské tetovanie je nutnosťou kvalitné vybavenie a správny tetovací strojček. Sami sme si toho vedomí, a preto sme sa uistili, že vám poskytneme širokú škálu vysoko kvalitného vybavenia, aby ste sa mohli sústrediť iba na svoje umelecké dielo. Nájdite svoj strojček a vhodné vybavenie ešte dnes!

#ShowMore#

Tu nájdete ten správny strojček pre každého tatéra
Predpokladom pre dokonalé tetovanie je strojček, s ktorým sa dá pohodlne pracovať a ktorý dokáže splniť vaše nároky. Výber je samozrejme úplne individuálny. Či už preferujete prácu s tradičnými cievkovými alebo rotačnými strojmi, nájdete u nás dostatočný výber. Cievkové strojčeky zastupuje domáci výrobca Pirat Tattoo Machines. Skladom máme rotačné strojčeky svetových výrobcov ako je FK IRONS, kde ponúkame VIP servis, Cheyenne, tiež s VIP servisom, americký Bishop, americký Axys, austrálsky INKJECTA , poľský Kwadron

Príslušenstvo a vybavenie pre váš tetovací strojček
Rovnako dôležité ako správne tetovacie stroje je vhodné vybavenie a kompatibilné náhradné diely pre váš tetovací stroj. V tejto kategórii sme nenechali nič splnenie a zhromaždili sme všetky komponenty a užitočné vychytávky pre vašu každodennú prácu. Vaše tetovacie stroje budú vďačné za širokú škálu cievok, káblov, skrutiek a gumičiek, ktoré v tejto kategórii nájdete.

Najlepšia ochrana pre váš tetovací strojček
Pre optimálnu ochranu vášho tetovacieho strojčeka pred špinou, mastnotou a tekutinami sú sáčky tou najlepšou voľbou. Jednou z mnohých výhod je dlhšia životnosť stroja a oveľa jednoduchšia údržba vášho tetovacieho strojčeka.

Najpredávanejšie

Stránka 1 z 19 - 228 položiek celkom

Cena

01560
101560

Značky

Zobrazených položiek: 228
Hore
Ďalšie produkty