Vazelíny, maslá

Vazelíny, maslá - kľúčové zložky pre správnu starostlivosť o tetovanie a maximálny komfort počas procesu tetovania. Na Celtic-supply.sk ponúkame širokú škálu produktov v kategórii Vazelíny, masla, ktoré uspokoja potreby ako profesionálnych tatérov, tak jednotlivcov starajúcich sa o svoje tetovanie.

V našej ponuke nájdete popredné značky, ako je Believa Cosmetics s ich Tattoo Professional Butter v rôznych objemoch či špeciálne vazelíny s vôňou od Flavour, ktoré kombinujú hojivé účinky s osviežujúcimi vôňami. Okrem klasických vazelín a masiel ponúkame aj produkty s jedinečnými zložkami, napríklad Steve Butcher's Mamba Glide, ktorý obsahuje špeciálnu zmes omega kyselín, alebo BIOTAT, ktorý prináša znecitlivujúce pracovné gély a maslá na komfortné tetovanie.

Či už hľadáte základnú starostlivosť, luxusné produkty s prírodnými ingredienciami, alebo špeciálne riešenie pre konkrétne potreby vášho tetovania, v našom e-shope nájdete všetko potrebné. Veríme v kvalitu a spoľahlivosť ponúkaných produktov, vďaka čomu môžete byť istí, že vaše tetovanie bude v najlepších rukách.

Najpredávanejšie

48 položiek celkom

Cena

1135
11135

Značky

Zobrazených položiek: 48
Hore
Ďalšie produkty