Kalíšky, tégliky

Kalíšky a kelímky sú patria k základnej výbave každého profesionálneho tatéra. U nás ponúkame široký výber kalíškov a kelímkov, ktoré slúžia na uchovanie atramentu počas tetovania. Či už hľadáte tradičné plastové kalíšky, ekologické varianty alebo špeciálne designy pre jednoduchú manipuláciu, tu nájdete všetko.

V našej ponuke nájdete produkty od overených značiek ako Cheyenne, Piranha, KWADRON a mnoho ďalších. Od jednoduchých kalíškov vhodných do stojanu, cez silikónové kalíšky až po špeciálne kalíšky na prst, tu nájdete všetko, čo potrebujete pre efektívne a pohodlné tetovanie. Mnoho z našich kalíškov je navyše dostupných v rôznych veľkostiach a farbách, takže si môžete vybrať presne to, čo vyhovuje vášmu štýlu práce.

Okrem samotných kalíškov a téglikov ponúkame aj praktické stojančeky a ďalšie doplnky, ktoré uľahčia vašu prácu. Či už ste začínajúci tetovací umelec alebo skúsený profesionál, v našej ponuke kalíškov a téglikov nájdete všetko, čo potrebujete pre kvalitné a bezproblémové tetovanie. Nakupujte na Celtic-supply.cz a vyberte si z nášho širokého sortimentu.

Najpredávanejšie

43 položiek celkom

Cena

021
1021

Značky

Zobrazených položiek: 43
Hore
Ďalšie produkty