Cartridge TATSoul Envy Gen 2

Cartridge TATSoul Envy Gen 2 predstavujú novú éru v oblasti tetovacích nástrojov. Táto kategória nájdete cartridge, ktoré sú výsledkom dlhoročného vývoja a inovácií amerického výrobcu TATSoul. Cartridge sú navrhnuté tak, aby poskytovali maximálne pohodlie a kontrolu počas tetovania, čo je dosiahnuté vďaka elegantnému, ľahkému dizajnu a opore pre prsty.

V ponuke nájdete produkty ako TATSoul Envy Gen2 Round Liner, TATSoul Envy Gen2 Round Shader a TATSoul Envy Gen2 Curved Magnum. Tieto cartridge sú vyrobené z kvalitnej chirurgickej ocele a sú vybavené optimálnym tvarom špičky pre požadovaný tok farby. Gumový návlek na cartridge zaisťuje pohodlné držanie počas celého procesu tetovania.

Priesvitné telo cartridge umožňuje ľahkú kontrolu množstva farby a prehľad nad tetovaným miestom. Každá ihla prechádza dôkladným 30-bodovým procesom kontroly, aby splnila najvyššie štandardy kvality. Týmto spôsobom TATSoul zaisťuje, že každá cartridge Envy Gen 2 je dokonalá a pripravená splniť požiadavky najnáročnejších umelcov.

Najpredávanejšie

4 položiek celkom

Cena

14
114

Značky

Zobrazených položiek: 4