Cartridge EZ V-SELECT

Cartridge EZ V-SELECT predstavujú špičkové tetovacie nástroje od renomovanej značky EZ Tattoo Supply. Táto kategória produktov je navrhnutá tak, aby splnila všetky potreby profesionálnych tetovacích umelcov, a to vďaka svojmu bezpečnostnému systému V drive membrány, vysoko kvalitným ihlám a skvelému toku farby.

V našej ponuke nájdete rôzne varianty týchto cartridge - EZ V-SELECT Round Liner pre precízne linkovanie, Round Shader Long Taper a Curved Magnum Long Taper pre dokonalé tieňovanie, a taktiež Magnum Long Taper pre širokú škálu techník a štýlov. Každý z týchto produktov je navrhnutý tak, aby spĺňal špecifické potreby a techniky tetovania, a to s ohľadom na maximálny komfort a efektivitu.

Rovnako ako všetky naše cartridge, aj tieto EZ V-SELECT sú 100% sterilizované EO plynom a jednotlivo balené, čo zaručuje najvyššie hygienické štandardy. Každá cartridge je navyše vyrobená z chirurgickej ocele a chirurgického plastu pre maximálnu bezpečnosť a trvanlivosť. Vyberte si cartridge EZ V-SELECT pre špičkovú kvalitu a výkon.

Najpredávanejšie

4 položiek celkom

Cena

12
112