Tetovacie cartridge

Čo potrebujete na vytvorenie dokonalého tetovania? Jedným z jednoznačných predpokladov sú kvalitné cartridge, ktoré si u nás môžete zakúpiť v mnohých rôznych variantách, aby ste mali tie správne vždy po ruke. Naši zákazníci dostanú iba tie najlepšie tetovacie ihly dostupné na trhu od prvotriednych značiek sú poľský Kwadron, svetoznámy Cheyenne, Elite, Piranha alebo FK IRONS. Všetky ihly sú vyrobené z vysoko kvalitnej ocele.

#ShowMore#

U nás si vyberie cartridge každý.
Rôzne témy a techniky tetovania vyžadujú rôzne usporiadanie a variácie ihiel. Máme k dispozícii tetovací cartridge v niekoľkých rôznych variantoch a to napríklad: Round Liner, Round Shader, Magnum, Soft Edge Magnum a ďalšie. Niektoré z týchto usporiadaní ihiel sú k dispozícii aj v rôznych variantoch špičky; Short Taper, Medium Taper, Long Taper a BugPin. Pre šikovných ľudí tiež ponúkame cartridge s hrúbkami ihiel 0,25 mm, 0,30 mm, 0,40 mm. 

Tetovacie ihly a všetko ostatné, čo potrebujete
Nezáleží na tom, či potrebujete tetovacie ihly alebo sa pri každodennej práci spoliehate na cartridge. Všetko, čo potrebujete, a ešte viac u nás nájdete.

Najpredávanejšie