CBR

CBR, alebo aj Captive Bead Rings, sú jedným z najpopulárnejších a najvšestrannejších typov piercingového šperku. V našej kategórii CBR nájdete produkty od značky Piranha, ktoré sú vyrobené z kvalitnej chirurgickej ocele alebo titánu, a sú tak ideálne pre tých, ktorí hľadajú dlhodobé a bezpečné riešenie pre svoj piercing.

Piercing Piranha CBR z chirurgickej ocele je klasickým a obľúbeným výberom pre mnoho druhov piercingov. Jeho jednoduchý, ale elegantný dizajn je ideálny na každodenné nosenie a jeho vysoká kvalita zaisťuje, že je bezpečný a pohodlný pre dlhodobé nosenie.

Ak hľadáte alternatívu k oceli, ponúkame aj Titanový piercing Piranha CBR. Tento šperk je vyrobený z kvalitného titánu, čo je materiál, ktorý je známy svojou vysokou odolnosťou a hypoalergénnymi vlastnosťami. Titánový piercing je ideálny pre tých, ktorí majú citlivú pokožku alebo sú alergickí na iné kovy. Navyše, vďaka svojmu jednoduchému a čistému designu, je tento šperk skvelým doplnkom pre akýkoľvek štýl.

Či už hľadáte šperk pre nosnú prepážku, bradavku, peru alebo ucho, naša kategória CBR ponúka kvalitné a štýlové možnosti, ktoré vyhovujú vašim potrebám a preferenciám.

Najpredávanejšie

2 položiek celkom

Cena

1122
11122