Cartridge pre PMU

Cartridge pre PMU sú kľúčovým nástrojom pre profesionálov v oblasti permanentného make-upu. V našej ponuke nájdete široký výber týchto produktov od popredných značiek v obore, ako sú EZ Tattoo Supply, Tatsoul, FK IRONS, KWADRON a Bishop Rotary.

Naše cartridge pre PMU sú navrhnuté tak, aby umožňovali maximálnu presnosť a kontrolu, čo je nevyhnutné na dosiahnutie dokonalých výsledkov v permanentnom make-upe. Všetky naše cartridge sú vyrobené z vysoko kvalitných materiálov, vrátane chirurgickej ocele a lekárskeho plastu, a sú sterilizované EO plynom pre maximálnu hygienu. Mnoho z nich tiež obsahuje bezpečnostnú membránu, ktorá zabraňuje spätnému toku atramentu alebo krvi do strojčeka alebo gripu, čo výrazne zvyšuje úroveň hygieny a skracuje čas strávený čistením a sterilizáciou.

V našej ponuke nájdete rôzne typy cartridgov, vrátane linerov, shaderov a magnumov, ktoré sú k dispozícii v rôznych konfiguráciách a veľkostiach, aby vyhovovali všetkým vašim potrebám v oblasti permanentného make-upu. Či už hľadáte cartridge na vytváranie precíznych liniek, tieňovanie alebo vyplňovanie, naša široká škála produktov vám poskytne všetko, čo potrebujete na dosiahnutie dokonalých výsledkov.

Neviete aké cartridge vybrať? Pozrite sa na náš článok, ktorý Vám pomôže zorientovať sa v označení cartridgov.

Najpredávanejšie