Starostlivosť o PMU

Starostlivosť o permanentný make-up je nevyhnutnou súčasťou starostlivosti po kozmetických zákrokoch spojených s tetovaním, ako je microblading, tetovanie obočia, pier, očných viečok alebo pokožky hlavy. V tejto kategórii nájdete výrobky určené na optimálnu regeneráciu, hydratáciu a ochranu pokožky, zabezpečenie integrácie pigmentu a pomoc pri udržiavaní dlhotrvajúcich a krásnych výsledkov.

Objavte špičkové ošetrenia, ako je napríklad sérum Top Marks SMP Scalp Micropigmentation Aftercare Serum, ktoré okamžite ochladzuje pokožku, znižuje podráždenie a pomáha predchádzať hyperhidróze. Na starostlivosť o pery po permanentnom make-upe ponúkame balzam na pery KWADRON PRETTY ME UP s vôňou kokosu a manga. Rad TattooMed® PMU care a PMU acut poskytuje špeciálnu regeneračnú starostlivosť pre rôzne fázy hojenia. K dispozícii sú aj špecializované výrobky, ako napríklad After Care balzám Rosa pre rôzne časti tela vrátane balzamu na pokožku hlavy, balzamu na očné linky a séra SPMU Semi Permanent Makeup Dry Heal Serum na celkovú starostlivosť.

Výrobky sú vyvinuté s ohľadom na citlivosť a špecifické potreby tetovanej pokožky. Obsahujú prírodné zložky, ako sú rastlinné oleje a vosky, vitamíny a výťažky, ktoré poskytujú jemnú, ale účinnú starostlivosť. K dispozícii je aj čistiaci gél Rosa na dôkladné, ale šetrné odstránenie nečistôt a make-upu.

Najpredávanejšie

30 položiek celkom

Cena

118
1118

Značky

Zobrazených položiek: 30
Hore
Ďalšie produkty