Dezinfekcia pokožky

Dezinfekcia pokožky je kľúčovým krokom v procese tetovania, ktorý zaisťuje bezpečnosť a hygienu. Ponúkame širokú škálu produktov, ktoré sú špeciálne navrhnuté na dezinfekciu pokožky pred, počas a po tetovaní. Tieto produkty sú vysoko účinné proti širokému spektru baktérií, vírusov a plesní, a to vďaka svojim silným antibakteriálnym a antiseptickým vlastnostiam.

V našej ponuke nájdete produkty od výrobcov ako sú Lohmann & Rauscher, Hartmann, Premier Products a TattooMed. Tieto produkty sú navrhnuté tak, aby boli šetrné k pokožke, rýchlo schnúce a efektívne. Niektoré z nich obsahujú aj prísady na podporu hojenia, ako je napríklad Witch Hazel v prípravku IAMSODONE - Tattoo Finish od I AM INKU.

Či už hľadáte dezinfekciu na prípravu pokožky pred tetovaním, na čistenie a dezinfekciu čerstvo vytvoreného tetovania, alebo na starostlivosť a hojenie po tetovaní, naša kategória Dezinfekcia pokožky vám ponúka širokú škálu produktov, ktoré vyhovejú vašim potrebám a zaistia vysoké štandardy hygieny vo vašom tetovacom štúdiu.

Najpredávanejšie

14 položiek celkom

Cena

851
1851

Značky

Zobrazených položiek: 14
Hore
Ďalšie produkty