Eko výrobky

Eko výrobky predstavujú ideálnu voľbu pre tých, ktorí hľadajú spôsoby, ako minimalizovať svoj vplyv na životné prostredie bez toho, aby to ovplyvnilo kvalitu ich práce. Naša široká škála ekologických produktov je navrhnutá tak, aby spĺňala najvyššie štandardy kvality a zároveň rešpektovala našu planétu.

Na našom e-shope nájdete širokú škálu produktov od značky ECOTAT, ktoré sú vyrobené z materiálov na rastlinnej báze a sú ekologicky odbúrateľné. Tieto produkty sú tenšie a ľahšie ako plasty, ale rovnako odolné, čo z nich robí ideálnu alternatívu k jednorazovým plastovým výrobkom. Ponúkame tiež širokú škálu eko cartridgov značky EZ Revolution Eko, ktoré sú vyrobené z bioplastu, materiálu vyrobeného z obnoviteľných zdrojov, ktorý je biologicky odbúrateľný a nespôsobuje ekologickú záťaž.

Okrem toho ponúkame aj jednorazové holiace strojčeky od značky INKED ARMY, ktoré sú vyrobené z kukuričného škrobu a sú biologicky odbúrateľné. Tieto produkty sú nielen šetrné k životnému prostrediu, ale taktiež zaisťujú vysokú kvalitu a efektivitu pri použití.

Najpredávanejšie

38 položiek celkom

Cena

122
1122

Značky

Zobrazených položiek: 38
Hore
Ďalšie produkty