Cartridge Cheyenne

Cartridge Cheyenne predstavujú špičkové tetovacie nástroje od renomovanej značky Cheyenne. Táto kategória ponúka širokú škálu produktov, ktoré sú navrhnuté tak, aby vyhovovali potrebám najnáročnejších profesionálov v oblasti tetovania. Každý produkt v tejto kategórii je vyrobený s najvyššími štandardmi kvality a bezpečnosti, čo zaisťuje maximálny výkon a spoľahlivosť.

V našej ponuke nájdete rôzne typy cartridge, vrátane Safety Magnum, CRAFT Liner, CRAFT Magnum, CRAFT Shader a mnoho ďalších. Tieto cartridge sú vyrobené z vysoko kvalitných tetovacích ihiel a sú navrhnuté tak, aby umožňovali rýchle vloženie do tetovacieho strojčeka a jednoduchú aplikáciu farby do kože. To umožňuje presné ťahy a bezproblémovú prácu tatéra. Pre zákazníka to znamená menej bolesti a taktiež rýchlejšie hojenie nového tetovania.

Okrem toho, všetky cartridge Cheyenne sú vybavené ochrannou membránou, ktorá chráni dutinu gripu aj celý tetovací strojček pred kontamináciou krvou, atramentom alebo inými nečistotami. To zaisťuje dokonalú hygienu pre tatéra, ale aj pre klientov. Individuálne balenie ihiel vyrobených z lekárskeho materiálu Lexan navyše zaisťuje maximálnu sterilitu výrobku. Vyberte si z našej širokej ponuky cartridge Cheyenne a získajte najlepšie nástroje pre vaše umelecké dielo.

Najpredávanejšie