FK IRONS

V posledných rokoch sa FK (Fallen King) Irons stala jednou z najviac zavedených značiek v odbore tetovacích strojčekov a vysoko kvalitného vybavenia. Niet divu, pretože s FK Irons získate nielen najvyššiu kvalitu, ale aj strojčeky a príslušenstvo, ktoré skutočne upútajú pozornosť: moderný dizajn završuje inovatívny koncept Fk Irons. 

#ShowMore#

Ktorý rotačný tetovací stroj FK Irons by to mal byť?
Pre dokonalé tetovanie budete potrebovať tetovací strojček, ktorý bude lichotiť vám a vášmu štýlu tetovania. Z tohto dôvodu ponúkame na zakúpenie rôzne rotačné tetovacie stroje FK Irons. Vyberte si svoje osobné rotačné strojčeky FK Irons z nasledujúcich modelov Spektra: XionHalo 2bezdrôtový FLUX alebo najnovší EXO. Každý model je jedinečný a získava si umelcov po celom svete vďaka svojej farebnej rozmanitosti, presnosti a spoľahlivosti, ktorá je skutočne nenahraditeľná. Rotačné stroje FK Irons sú tiež veľmi ľahké a ergonomické. Ale nenechajte sa zmiasť: áno, stroje sú ľahké, napriek tomu sú vyrobené ako jeden z najodolnejších a najrobustnejších strojov na svete, aby ste si mohli užiť dlhotrvajúcu radosť.

Prílušenstvo od FK Irons - len to najlepšie patrí k sebe.
Keď si vyberiete svojho osobného favorit z rotačných strojčekov FK Irons a rozhodnete sa ho podporiť vo skvelom  bezproblémovom chode, môžete si k nemu prikúpiť ďalšie príslušenstvo ako bezdrôtový zdroj Darklab Hoverbezdrôtový pedál Killswitchnáhradné batérie a množstvo ďalšieho príslušenstva.

Najpredávanejšie

37 položiek celkom

Cena

5131305
15131305

Značky

Zdvih

Zobrazených položiek: 37
Hore
Ďalšie produkty