Cartridge EZ Revolution

Cartridge EZ Revolution predstavujú inovatívne riešenie pre tetovanie od svetovo uznávanej značky EZ Tattoo Supply. Táto kategória produktov je navrhnutá tak, aby splnila všetky potreby profesionálnych tetérov, a to vďaka svojmu ľahkému telu, optimálnemu toku atramentu a zaoblenej špičke pre ľahkú prácu.

V našej ponuke nájdete rôzne varianty týchto cartridge - EZ REVOLUTION Round Liner Long Taper a Extra Long Taper Bug Pin pre precízne linkovanie, ako aj SoftEdge Long Taper Bug a SoftEdge Long Taper Textured pre dokonalé tieňovanie. Každý z týchto produktov je navrhnutý tak, aby spĺňal špecifické potreby a techniky tetovania, a to s ohľadom na maximálny komfort a efektivitu.

Rovnako ako všetky naše cartridge, aj tieto EZ Revolution sú sterilne zabalené a určené na jednorazové použitie, čo zaručuje najvyššie hygienické štandardy. Každá cartridge je navyše vyrobená z nerezovej ocele 304 na lekárske účely a obsahuje membránu, ktorá zabraňuje prenikaniu atramentu do gripu a strojčeka. Vyberte si cartridge EZ Revolution pre revolučnú kvalitu a výkon.

Najpredávanejšie