Handpoke

Handpoke tetovanie je tradičná technika, ktorá sa vyznačuje jednoduchosťou a priamym kontaktu medzi umelcom a klientom. V našom e-shope Celtic Supply ponúkame širokú škálu produktov pre handpoke tetovanie, ktoré zahŕňajú všetko, čo potrebujete na vytvorenie dokonalého handpoke tetovania.

Naša ponuka zahŕňa základné handpoke sady, ktoré obsahujú všetky potrebné nástroje a príslušenstvo, ako sú handpoke nástroje, palice, tetovacie farby, kalíšky, stencil papiere a sterilný tampónik s alkoholom. Tieto sady sú ideálne pre začiatočníkov, ktorí sa chcú naučiť techniku handpoke tetovania, ale aj pre skúsených umelcov, ktorí hľadajú kvalitné a spoľahlivé nástroje.

Okrem toho ponúkame aj umelú kožu pre nácvik tetovania. Táto koža je k dispozícii v rôznych veľkostiach a hrúbkach, čo umožňuje umelcom vyskúšať rôzne techniky a stvorcov pred aplikáciou na skutočnú kožu. Bez ohľadu na to, či ste začiatočník alebo skúsený umelec, naše produkty pre handpoke tetovanie vám pomôžu dosiahnuť najlepšie výsledky.

Najpredávanejšie

59 položiek celkom

Cena

0139
10139

Značky

Zobrazených položiek: 59
Hore
Ďalšie produkty