PERMA BLEND LUXE - Carla Ricciardone Enhance Set - 8x 15

Kód: 87599
Spĺňa nariadenie REACH EÚ Hybridný pigment
Neohodnotené
Značka: PERMA BLEND
€300,83

Nový pigment od Perma Blendu spĺňajúci nariadenie REACH EU

Detailné informácie

Podrobný popis

Perma Blend Luxe Enhance Set, vyrobený v spolupráci s členkou Pro-Teamu Carlou Ricciardone, obsahuje 8 pigmentov pre permanentný make-up, ktoré sú v súlade s najnovšími predpismi REACH. Tieto pigmenty boli špeciálne navrhnuté pre teplé a svetlé tóny pier, pričom sada obsahuje sedem základných farieb – vrátane tmavého zemitého odtieňa, ktorý dobre funguje ako modifikátor – plus biely atrament na úpravy.

Kompletná sada obsahuje:

Sady Embody a Enhance od Carla Ricciardone sú formulované tak, aby dobre fungovali so zložitou membránou pier a vytvorili úžasné výsledky pre klientov akéhokoľvek veku, odtieňa pleti alebo pohlavia.

Vitajte v Luxe, novom atramente vyhovujúcom EU REACH od Perma Blend. Tím spoločnosti Perma Blend neúnavne pracoval v zákulisí, aby vytvoril ten najlepší pigment PMU, ktorý je k dispozícii, aby ste mohli pokračovať vo vytváraní úžasných postupov pri dodržaní nových predpisov EÚ REACH.

Kľúčové vlastnosti:

  • Objem: 8x 15 ml
  • Sada 8 odtieňov
  • Plne vyhovuje najnovším nariadeniam EU REACH
  • Vhodné pre vegánov a bez krutosti

Perma Blend Cosmetic Pigments - pigmenty na permanentný make-up ošetrenie - mikro pigmentácia. Vyrobené z mikročastíc zaručujú trvanlivosť a perfektný odraz farieb. Konzistencia pigmentu zaisťuje ľahké zavádzanie farbiva pod kožu, čo zaručuje žiadne opravy.

Vynikajúca reprodukcia a trvanlivosť farby. Na použitie s akoukoľvek metódou. Farby je možné zmiešať dohromady.

Paleta farieb (pantone farby)


Tabuľka pigmentov PermaBlend

crtfktbzpl

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: