Xion Mini Gunmetal

Neohodnotené

Najnovší strojček na PMU od Microbeau s hmotnosťou 88 g

Kód: 56985
€738,69 –11 % €656,57
Xion Mini Gunmetal
Neohodnotené
2854 xion mini gunmetal
Akcia Novinka VIP SERVIS FK IRONS a MICROBEAU Záruka 2 roky
€738,69 –11 %

Či už ste na vrchole svojej kariéry - alebo začínate svoju cestu PMU - Xion Mini je stroj navrhnutý pre každého. Prvý kompaktný PMU stroj Microbeau v štýle pera, navrhnutý tak, aby umelcom poskytol plnú kontrolu nad ich prácou – bez kompromisov. Vďaka zdvihu 2,5 mm je Xion Mini všestranný a pripravený na všetky typy pleti - hneď po vybalení. Xion Mini, pochádzajúci z Xion S, je poháňaný naším patentovaným hnacím mechanizmom, ktorý poskytuje konzistentný výkon prakticky bez vibrácií. So vstavaným systémom nastavenia rukoväte „zacvaknutím“, ktorý vám umožní jemne doladiť dĺžku ihly – zakaždým s presnosťou a uzamknúť vaše nastavenia na mieste. Poháňané pripojením RCA, ktoré je súčasťou dodávky, alebo ho spárujte s našimi bezdrôtovými riešeniami Airbolt pre maximálnu prenositeľnosť, eGive a hlasové ovládanie Siri. Alebo ho spárujte s Airbolt Mini pre plnú kontrolu počas sedenia a pre hygienickejšie tetovanie. Zažite dvojnásobný miniatúrny výkon. Xion Mini je jednoduché zariadenie, ktoré je vhodné pre všetky úrovne zručností v rámci vašej PMU kariéry. Navrhnuté tak, aby bolo bezúdržbové, čo vám umožní stráviť viac času vytváraním a menej času údržbou vášho zariadenia.

Kľúčové vlastnosti

  • Zdvih 2,5 mm
  • Nízka hmotnosť iba 88 g
  • Kompaktný a ergonomický dizajn, ktorý znižuje únavu rúk
  • Vstavaný systém nastavenia rukoväte „click“ pre hĺbku ihly
  • Proprietárny motor Darklab prakticky bez vibrácií
  • Možnosti hlasového ovládania eGive a Siri prostredníctvom aplikácie Darklab prostredníctvom bezdrôtového riešenia Airbolt Mini
  • Kompatibilný so štandardnými membránovými cartridge
  • RCA konektivita - strojček neobsahuje RCA kábel

Dodatočné parametre

Kategória: PMU strojčeky
Typ tetovacího strojku: rotační
Záruka 12 mesiacov:
Pri čistení prístroja odporúča výrobca používať čistiace prostriedkyna báze alkoholu. Čistiace prostriedky s vysokým pH môžu spôsobiť zmenu farebnosti prístroja.:
Záruka 24 mesiacov:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: