Unistar Skin Care plenky 25x35cm, 10ks

Kód: 26084
Neohodnotené
€6,02

Unistar Skin Care plenky jsou prodyšné podložky používané v procesu hojení tetování, které absorbují všechny tekutiny vylučované kůží během hojení tetování. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Unistar Skin Care plenky jsou prodyšné podložky používané v procesu hojení tetování, které absorbují všechny tekutiny vylučované kůží během hojení tetování. Před ušpiněním ochrání jak tetování, tak například povlečení nebo oblečení. Vaše pokožka díky nim zůstává čistá, rána je navíc chráněna a poskytuje ideální prostředí pro správné hojení. Naše polštářky se nelepí na kůži, což usnadňuje jejich výměnu a nedráždí citlivou oblast po tetování. Rozměr podložek 25 x 35 cm.

Účinné priedušné obväzy s absorpčnou vrstvou pre starostlivosť o tetovanú pokožku

S tromi vrstvami sú podložky Skin Care Soaker Pads extrémne funkčné a mega absorpčné. Vonkajšia vrstva je vodeodolná a poskytuje účinnú ochranu tetovania pred vonkajším prostredím. Stredná vrstva účinne absorbuje tekutiny. Zatiaľ čo mäkká a priedušná vnútorná vrstva zaručuje pohodlie a hygienu pre pokožku podráždenú procesom tetovania. S týmto riešením si môžete byť istí, že svojim zákazníkom poskytnete starostlivosť po tetovaní najvyššej kvality.

Inovatívne krytie pre starostlivosť o pokožku - priedušné a pohodlné.

Jednou z veľkých výhod vložiek Skin Care je, že absorbujú akékoľvek tekutiny bez toho, aby presakovali materiál. Možno ich používať, pokiaľ plazma neprestane unikať vo veľkom množstve. Výsledkom je, že poskytujú spoľahlivú ochranu rany po dlhšiu dobu a poskytujú maximálnu ochranu novému tetovaniu.

Optimálne riešenie pre účinnú starostlivosť o pokožku - savé obväzy

Vďaka výnimočnej savosti môžu byť vložky Skin Care na pokožke až 8 hodín v závislosti od množstva plazmy, čo zaisťuje sviežosť a pohodlie po celú dobu hojenia. Mäkká textúra vložiek zaručuje pohodlný proces hojenia, pre ktorý vás vaši zákazníci budú milovať.

10 kusov v balení

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: