Umelá koža na tréning Skinz A3 - Fitzpatrick 2

Kód: 28536
Novinka
Neohodnotené
€34,36

Skinz Tattoo Skin je ručne vyrobená silikónová koža navrhnutá tak, aby napodobňovala anatómiu kožného tkaniva svojou štruktúrou, hustotou a tiež zvukom. Ihlu vnikajúcu do silikónu budete počuť a cítiť presne tak, ako by to malo byť v prípade ľudského tkaniva.

Detailné informácie

Podrobný popis

Skinz Tattoo Skin je ručne vyrobená silikónová koža navrhnutá tak, aby napodobňovala anatómiu kožného tkaniva svojou štruktúrou, hustotou a tiež zvukom. Ihlu vnikajúcu do silikónu budete počuť a cítiť presne tak, ako by to malo byť v prípade ľudského tkaniva. Prešla mnohými dôkladnými testami a skúškami kvality, aby sa zabezpečilo, že ide o najrealistickejšie pôsobiacu silikónovú kožu na svetovom trhu.

Atrament sa implantuje a stáva sa viditeľným v tetovacej koži Skinz rovnako ako v ľudskom tkanive. Skinz Tattoo Skin je určený pre všetkých šesť Fitzpatrickových typov, aby umelci mohli reprezentovať rôznorodú klientelu. Skinz Tattoo Skin sa vyrába ručne na zákazku v srdci Surrey v Spojenom kráľovstve a všetkým umelcom poskytne čo najrealistickejší zážitok pri tetovaní na klientovi, aby si zdokonalili svoje zručnosti.

Rozmery - 29,7 x 42 x 0,2 cm

Farby sa môžu líšiť v závislosti od použitého monitora počítača a nastavení zobrazenia.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: