Tattoo Photo 12: Nohy a kvety

Kód: 86859
Akcia
Neohodnotené
€10,11 –60 %
tattoo foto 13 c
€10,11 –60 % €4

65 strán, 21x28 cm, motívy v rôznych štýloch: farebné, čierna & šedá, lineárne

Detailné informácie

Podrobný popis

Ako prichádza letné slnko, topánky a pančuchové nohavice uvoľňujú miesto sandálom a otvoreným topánkam, takže vaše nohy sú na obdiv.

Možno preto, že sú väčšinu roka schované, sú naše nohy často zanedbávanejšie ako naše ruky alebo iné časti tela, ale naše chodidlá majú zásadnú úlohu: každý deň podopierajú našu váhu a vezmú nás, kam chceme.

Naše nohy si zaslúžia našu pozornosť, udržujú našu rovnováhu, ladne a prirodzene sa spájajú s členkom a ovplyvňujú spôsob, akým sa nesieme. Ich sex-appeal by sa nemal podceňovať!

Stále populárnejším spôsobom, ako vylepšiť členok a prsty na nohách, je používanie šperkov a prsteňov, ktoré poznáme ako módne doplnky, ale v indickej kultúre označujú, do akej kasty nositeľ patrí.

Ďalšia východná tradícia viedla k zdobeniu nôh mehndi. Námety sú obvykle dlhé kvetinové motívy a ženy sa nimi zdobia na zvláštne príležitosti, ako sú svadby.

V tejto špeciálnej edícii sme dali dohromady niektoré z najlepších tetovaní nôh, a to nie je všetko... Pomocou tetovania môžeme dodať šmrnc členkom, ale aj iným častiam tela.

A ktorý predmet vyjadruje zmyselnosť lepšie ako kvety?

Ak hľadáte nápad na tetovanie, ktoré môžete nosiť k sandálom a letným šatám, tieto galérie sú pre vás ideálne!

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: