Tattoo Foto 4: Nohy a členky

Kód: 86861
Akcia
Neohodnotené
€10,13 –60 %
tattoo foto 5 c
€10,13 –60 % €4,01

64 strán, 21x28 cm, 349 motívov

Detailné informácie

Podrobný popis

V tejto novej fotografickej kolekcii sme zhromaždili 349 návrhov tetovania na nohy a kotníky v mnohých rôznych štýloch: kotvy, slnko a mesiac, srdcia, lebky, lastovičky, motýle, kvety, listy, hviezdy, nápisy, mnoho zvierat, maorské a kmeňové vzory v polynézskom a keltskom štýle, štýl Mehndi a mnoho ďalšieho. Celkovo je to nabitý zdroj inšpirácie pre vaše ďalšie tetovanie.

Pre tých, ktorí veria, že tetovanie má magickú, rituálnu funkciu, je poloha na nohe tiež spôsobom, ako prichytiť symbol k vlastnej ceste životom, spojiť hodnotu, ktorú považujete za najdôležitejšiu, so základom svojej existencie: tetovanie srdca pre tých, ktorí chcú, aby ich kroky viedla láska, kotva pre každého, kto hľadá istotu a stabilitu, ruženec pre ľudí, ktorí chodia vo viere.

Tetovanie na chodidlách a členkoch je z podstaty ženské, dievčenské a mladistvé zároveň a obľúbenými motívmi sú tiež obľúbené u žien: motýle, kvety, hviezdy a srdcia. Tieto tetovania sú veľmi obľúbené najmä u žien a dajú sa ľahko zakryť rýchlym výmenou topánok alebo pančúchových nohavíc.

Nohy, najmä tie ženské, vždy priťahovali veľkú pozornosť. Tetovanie na tejto časti tela je teraz populárnejšie ako kedykoľvek predtým a je považované za veľmi sexy, pretože zdôrazňuje postupnú krivku chodidla a líniu nohy.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: