Tattoo Foto 16: Ruky a rukávy

Kód: 86855
Akcia
Neohodnotené
€9,89 –60 %
tattoo foto 17 c
€9,89 –60 % €3,92

65 strán, 21x29,5 cm

 
 

Detailné informácie

Podrobný popis

Jedno tetovanie vedie k druhému!

Akoby na vašej koži nikdy nebolo dosť miesta, začnete s malým srdiečkom, kvetinou alebo nejakým nápisom... ale máte toľko emócií na vyjadrenie a postupne zistíte, že ste pokrytí atramentom!

Tetovania na rukávoch sú teraz veľmi populárne. Tieto umelecké diela pokrývajú celú pažu jediným témou: fénix alebo gejša v japonskom štýle alebo dokonca, pre fanúšikov odvážnych, ostrých línií, veľký kmeňový dizajn v maorsko-polynéskom štýle.

Iní ľudia radi obliekajú svoje telá kúsok po kúsku a v priebehu rokov pridávajú tetovania jedno po druhom. Ak chcete, aby to vyzeralo ako jediné umelecké dielo, skúste sa držať jedného homogénneho štýlu a využite talentovaných tetérov, ktorí vám budú schopní poradiť, ako dotvoriť pažu tak, aby bola harmonická a zároveň prekypovala osobnosťou.

Máte radi kvetinové vzory alebo hororový štýl? Keď si prezriete tieto stránky, nájdete dlhé rukávy plné kvetín a veľa lebiek, ktoré vás zakryjú od ramena po zápästie. Ak máte radi lebku v realistickom štýle, nezabudnite, že tetovanie na chrbte ruky je vždy na displeji. Ak sa vám páči efekt mini tetovania, môžete vytvoriť minimálne správy s symbolmi na prstoch.

Navyše: dotwork, avantgardný, kreslené tetovanie... je tu niečo pre každého a pre každú ruku!

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: