After Care balzam Rosa 10ml

Kód: 22491
Neohodnotené
Značka: Rosa
€7,99

Špeciálny prípravok na následnú starostlivosť o čerstvé tetovanie obočia a pier a tiež tetovanie tela. 

Detailné informácie

Podrobný popis

100% prírodná kozmetika, obsahuje iba prírodné rastlinné zložky, s vysokým obsahom vitamínu E. Vďaka tomu sa stará a chráni tetovaný povrch, hydratuje a udržuje pokožku jemnú, kryje a chráni tetovanie. Maximálne napomáha integrácii pigmentov a hladkému hojeniu ihneď po tetovaní. Nepleť sa mi do tváre. (Pre následnú starostlivosť po tetovaní očných viečok sa odporúča použiť krém Eyeliner After Care.) Nanášajte v tenkej vrstve na čerstvé tetovanie niekoľkokrát denne po dobu 7-10 dní.

POUŽITIE: 

S týmto jemným balzamom je nutné sa o tetovanie starať 7-10 dní. Najprv jemne očistite povrch tetovania mokrým vatovým tampónom, aby na ňom prípadný tkanivový mok nemohol zaschnúť, a potom naneste balzam pre následnú starostlivosť. Na pokožku nanášajte vždy len tenkú vrstvu, aby čerstvé tetovanie nepôsobilo „saunovým efektom“. Nemalo by sa nechať zaschnúť, pretože suchý šev môže vytiahnuť pigmenty z pokožky, preto je nutné aplikovať viackrát denne.  Každé 3-4 hodiny kontrolujeme, či je na tetovanie dostatok balzamu. tetovanie očných viečok, nedávajte ho do očí, pretože môže spôsobiť rozmazané videnie! Pre následnú starostlivosť po tetovaní očných viečok sa odporúča používať krém Eyeliner After Care.

Tip: Množstvo oboch balení je dostatočné pre následnú domácu starostlivosť po korekcii. A to, čo z balzamu zostalo, môžu naši hostia použiť na starostlivosť o pery.

ÚČINOK: 

Tetovanú oblasť pokožky zjemňuje, hydratuje, zamatuje, regeneruje, zabraňuje podráždeniu a prípadným opuchom. Podporuje dokonalú integráciu tetovacích pigmentov do kožných buniek, čím prispieva k maximálnej odolnosti a dokonalosti tetovania.  Mnoho jeho zložiek má navyše hojivé, infekčné a protizápalové účinky, čím podporuje hygienu tetovania.

  • Vďaka vysokému obsahu vitamínu E a jemnej, voskovej textúre sa stará a chráni tetovaný povrch
  • Hydratuje a udržuje pokožku jemnú, kryje a chráni tetovanie 
  • Napomáha integrácii pigmentov a hladkému hojeniu 
  • Podporuje dokonalú integráciu pigmentov do kožných buniek 
  • S jeho použitím môžeme dosiahnuť dlhotrvajúce krásne výsledky 
  • Zabraňuje podráždeniu a možnému edému 
  • Má hojivý, protiinfekčný a protizápalový účinok, čím podporuje hygienu tetovania 
  • 100% prírodná kozmetika, obsahuje iba prírodné rastlinné zložky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: