Vážení zákazníci, náš obchod funguje ako obvykle. Ponuku na akčný tovar nájdete tu.

Domov / Podľa výrobcu / Uppercut

Uppercut vlasová kozmetika - stylingové produkty pre pánov

Uppercut vlasová kozmetika - stylingové produkty pre pánov
Uppercut

Značka je inšpirovaná nadčasovým štýlom holičstvo 50. rokov minulého storočia, ktorej zakladateľom je Barber duchovný Willy & ldquo; Uppercut & rdquo; O & rsquo; Shea. Uppercut Deluxe si drží moderné, napriek tomu tradičný prístup k pánskej starostlivosti o vzhľad. Táto hrdá austrálska značka používa k výrobe len tie najlepšie ingrediencie a dodáva základný sortiment vysoko kvalitných produktov pre mužov. Bez zbytočných pozlátok klasických salónnych značiek.

Uppercut je inšpirácia klasickými Barbershop, ktoré vždy vyhovovali zemepánom pre svoju atmosféru a venovanie sa viac im ako ich priateľkám.

So stále viac rastúcim dopytom po celom svete si aj naďalej Uppercut Deluxe zakladá na ponuke kvalitných produktov a udržuje svoj firemný étos stanovený Willym & ldquo; Uppercut & quot; O & rsquo; Shea, že & rdquo; tvrdý začiatok robí štastný koniec & ldquo;.

Dnes Wiilyho odkaz žije ďalej vďaka Uppercut Deluxe so záväzkom vytvárať výrobky najvyššej kvality, ktoré sú zároveň nadčasové a uľahčí vám život.


Výrobkov na stranu: 24 48 100 Tretinová galéria Malé riadky