Vážení zákazníci, náš obchod funguje ako obvykle. Ponuku na akčný tovar nájdete tu.

Domov / Podľa výrobcu / Tattoo Goo

Americký výrobca Tattoo Goo

(7) Americký výrobca produktov starostlivosti o tetovanie
Tattoo Goo

Prečo sme lídrom na trhu?

Každú minútu niekto na svete použije výrobok Tattoo Goo. Od nášho vzniku v roku 1998 sme už predali milióny produktov, ktoré poskytujú profesionálnym tatérům aj zákazníkom jedinečnú následnú starostlivosť o tetovanie.

Cruelty FREE A VYSOKÁ KVALITA

Spoločnosť PETA udelila produktom Tattoo Goo & reg; označenie Cruelty free potvrdzujúci, že neboli testované na zvieratách.

DERMATOLOGICKY TESTOVANÉ

Všetky produkty Tattoo Goo & reg; boli dermatologicky testované. Štúdie potvrdili, že žiadny z   našich výrobkov nespôsobuje podráždenie ani alergické reakcie.

PRÍSADY UĽAHČUJÚCE HOJENIE

Olivový olej

Olivový olej je známy pre svoje výborné prírodné hydratačné a antioxidačné účinky. Naše telové mlieko Tattoo Goo & reg; Lotion je založené na jedinečnej technológii Healix Gold, ktorá sa vyznačuje hojivými účinkami, a obsahuje tri druhy olivového oleja spolu s   vitamíny A, D a E.

Pozrite sa tiež na ďalšie výrobky z portfólia našich hojivých produktov.

Nálož vitamínu B5

Do nášho telového mlieka Tattoo Goo & reg; Lotion sme začali pridávať tiež panthenol (provitamín B5), ktorý je najúčinnejší doteraz známou prísadou produktov následnej starostlivosti o tetovanie.   Pomáha zvlhčovať pokožku a prispieva k   obnove jej buniek. U starších tetovanie navyše dokáže revitalizovať farby.

Vôňa levanduľového oleja

Levanduľový olej má, okrem toho, že krásne vonia, tiež antimikrobiálne vlastnosti. Minimalizuje riziko infekcie, bráni vzniku jaziev a vyhladzuje tkanivo. Náš krém Tattoo Goo & reg; Salve sa pýši vysokým obsahom tejto zázračnej prísady, ktorá ešte navyše pomáha stimulovať krvný obeh.

Čo u nás nenájdete?

Pri výrobe našich produktov nepoužívame prísady, ako sú lanolín alebo ropa, ktoré môžu upchávať póry a spomaľovať proces hojenia. Lanolín môže tiež spôsobovať alergické reakcie, čo vedie k zvýšeniu pravdepodobnosti vzniku infekcie.

Tetovanie stále ako nové

Naše produktové portfólio zahŕňa všetko od starostlivosti o nové tetovanie až po zabezpečenie, aby aj zahojené tetovanie zostalo čo najdlhšie ako nové. Naše telové mlieka Tattoo Goo & reg; a Ink Fixx & reg; Lotions skvele hydratujú, výrobok Tattoo Goo Renew & reg; SPF 50+ zase zabraňuje blednutiu tetovanie spôsobeného slnečným žiarením.  

Oveľa viac než len tetovanie

Široká škála našich výrobkov určených na   starostlivosť o piercing zahŕňa produkty od ústnych vôd s   dezinfekčnými účinkami až po extra účinné antiseptické spreje, ktoré obsahujú prísady tej najvyššej kvality, uľahčujú a urýchľujú hojenie piercingov s   redukciou jaziev.

Od umelcov pre umelcov

Pri vývoji našich produktov úzko spolupracujeme s   tatérov aj dermatológmi, aby sme zaistili vysokú kvalitu a starostlivosť počas všetkých fáze tetovacieho procesu, a aby sme ho čo najviac uľahčili. Naše produkty Stencil Stay a Stencil Off, ktoré sú vhodné aj pre vegánov uľaví kožu podráždené tetovaním, zatiaľ čo výrobok Pro-Series s   obsahom bambuckého masla koži zase perfektne zvláčňuje.


Výrobkov na stranu: 24 48 100 Tretinová galéria Malé riadky
 Názov Cena
Tattoo Goo AFTERCARE kit Tattoo Goo AFTERCARE kit Kód: 53348
Pripravené na odoslanie
Zlacnené z 23,58 € (Naša normálna cena.)
teraz len 19,64 €
Detail
Tattoo Goo Pre series Butter - 170 gr Tattoo Goo Pre series Butter - 170 gr Kód: 50321
Pripravené na odoslanie
Zlacnené z 25,55 € (Naša normálna cena.)
teraz len 24,01 €
Detail
Tattoo Goo After Tattoo krém na tetovanie 21g Tattoo Goo After Tattoo krém na tetovanie 21g Kód: 50322
Pripravené na odoslanie
5,86 €
Detail
Tattoo Goo After Tattoo krém na tetovanie 9,3g MINI Tattoo Goo After Tattoo krém na tetovanie 9,3g MINI Kód: 50323
Pripravené na odoslanie
Zlacnené z 4,92 € (Naša normálna cena.)
teraz len 3,90 €
Detail
Tattoo Goo Lotion 60ml Tattoo Goo Lotion 60ml Kód: 50326
Pripravené na odoslanie
5,86 €
Detail
Tattoo Goo mýdlo 60ml Tattoo Goo mýdlo 60ml Kód: 50327
Pripravené na odoslanie
Zlacnené z 5,47 € (Naša normálna cena.)
teraz len 5,08 €
Detail
Výrobkov na stranu: 24 48 100
 Názov Cena