Sada Brow Jewels - The Diamond Collection

Kód: 23460
Neohodnotené
€45,16

Brow Jewels - The Diamond Collection je nevyhnutnou sadou od oceňovanej permanentnej make-up umelkyne Becci Gibbonsovej pre dokonalú úpravu obočia alebo dizajnové ošetrenie

Detailné informácie

Podrobný popis

Brow Jewels - The Diamond Collection je nevyhnutnou sadou od oceňovanej permanentnej make-up umelkyne Becci Gibbonsovej pre dokonalú úpravu obočia alebo dizajnové ošetrenie. Použite túto kolekciu na vytvorenie nového, upraveného tvaru obočia pred ošetrením, aby ste zaistili tie najlepšie možné výsledky. Skvelé aj pre udržiavacie ošetrenie, ktoré pomôže vašim klientom udržať ich nové trvalé obočie vždy čo najlepšie.

Sada Brow Jewels sa skladá z troch produktov: Sharp, Smooth a Defined:

Sharp – tieto pinzety so šikmým ostrím majú ostrú doštičku a optimálne uchopenie, aby zachytili aj tie najmenšie chĺpky, ktoré sú mimo šablónu obočia.
Smooth - ihlová pinzeta, ktorá vám pomôže získať tie najodolnejšie chĺpky obočia pozdĺž základnej línie obočia. Becciina obľúbená!
Defined - super jemné nožnice, ktoré pomáhajú definovať obočie tým, že zastrihnú aj tie najkrajšie chĺpky a zanechajú tak čistý a upravený povrch. Rovné, tenké brity vám pomôžu udržať vodítko pre ostrý rez hneď na prvýkrát!

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: