Opalovací krém na hlavu - Sun Of A Beach. Sun Fluid SPF30 - 50ml

Kód: 87033
Akcia
Neohodnotené
€19,43 –37 %
sunofabeach
€19,43 –37 % €12,13
Položka bola vypredaná…

Citlivá pokožka hlavy je vystavená zvláštnym nepriaznivým vplyvom, ako je chlad a slnko bez toho, aby boli vlasy chránené. Vyžaduje preto starostlivosť, ktorá je špeciálne prispôsobená jeho potrebám a vlastnostiam.

Detailné informácie

Podrobný popis

Prvá slnečná ochrana, ktorá sa okamžite vstrebe a nie je mastná.
Náš Sun Fluid s SPF30 nezanecháva na pokožke vďaka svojej príjemnej ľahkej textúre žiadny mastný alebo lepkavý film. Tiež typický a zároveň nepríjemný silný „zápach opaľovacieho krému“ je u nášho Sun Fluid eliminovaný, pretože je parfumovaný a tým zároveň enormne klesá riziko alergickej reakcie pokožky.

Moderné UVA a UVB filtre spoľahlivo chránia pred slnečným podráždením pokožky, ako je spálenie, mallorské akné a slnečné alergie.

ODOLNÉ PROTI POTU A VODE
Ideálne pre všetky outdoorové aktivity.
Náš Sun Fluid je vodeodolný. To zároveň znamená, že sa pot nedostane do očí. Je teda ideálna pre všetky outdoorové aktivity vrátane akéhokoľvek druhu športu. Či už na pláži alebo pri mori, na každý deň, na prechádzku mestom, na pešiu turistiku alebo na lyžiach: Náš Sun Fluid je vždy s vami, zmestí sa do každého vrecka a udrží vašu pokožku zdravú a chránenú.

SLNEČNÁ TEKUTINA PRE KAŽDÉHO.
Pre mužov a ženy: Odporúčané najlepšími kozmetičkami.
Naše kozmetičky potvrdzujú: To, čo bolo pôvodne určené pre svet pánskej kozmetiky, sa medzi dámami ukazuje ako obľúbené. Kvôli rýchlemu zatiahnutiu a tým, že nezanecháva ani jeden mastný film a ďalšie zvyšky, je náš Sun Fluid s ochranným faktorom 30 medzi ženami prinajmenšom presne tak obľúbený ako medzi mužmi. Okrem ochranných ingrediencií aj výživné ingrediencie, opäť Všestranný niacínamid alebo Panthenol a Glycerín, starostlivosť pre zjemnenie pleti a pre neuveriteľne príjemne hebký pocit pokožky ihneď po aplikácii. Navyše je možné nastaviť náš Sun Fluid parfumfrei, ktorý je posledným úlovkom pre úspešný Unisex Produkt.

Tip: Naše kozmetičky rady používajú náš Sun Fluid ako základ pre následné líčenie.

UŽITOČNÉ INFORMÁCIE
Lepšie byť chránený.
Ako dlho je vlastne vaša pleť chránená jedným SPF 30 pred slnkom? To je možné vykonať pomocou nasledujúceho vzorca zistiť: Vlastná doba ochrany vašej pokožky vynásobená hodnotou ochranného slnečného faktora, v tomto prípade 30, poskytuje dobu ochrany vašej pokožky. V závislosti na tom, ktorému typu pleti Vaša pleť zodpovedá, jej doba vlastnej ochrany zlyhá: Menej pre svetlejšie typy pleti ako pre tmavšie typy pleti. Vzhľadom na to, že vo väčšine prípadov používame príliš málo opaľovacieho prípravku, a tak nedosahujeme stanovený ochranný faktor proti slnku, mali by ste používať iba tento vzorec Odhadované vytiahnite ich a nespoliehajte sa na ne. Pravidelné retušovanie v zodpovedajúcich krátkych časových intervaloch chráni vašu pokožku pred podráždením pokožky súvisiacim so slnkom, ako je spálenie.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: