Octopad - Evidenčný zápisník pre umelcov

Kód: OCT001
Neohodnotené
Značka: Octobee
€14,11

Evidenčný zápisník je skvelým riešením pre tatérov, špecialistov na permanentný make-up a piercing, ktorí hľadajú jednoduchý a systematický spôsob, ako si zaznamenávať informácie o svojich klientoch.

Tento produkt umožňuje ukladať kľúčové údaje o každom klientovii, vrátane jeho osobných informácií, typu procedúry a použitých materiáloch. Vďaka prehľadnému a štruktúrovanému zápisu môžu byť požadované informácie o klientoch rýchlo a ľahko vyhľadané.

Detailné informácie

Podrobný popis

Evidenčný zápisník je ideálny produkt pre tatérov, permanentný makeup artistov a piercingárov, ktorí potrebujú jednoduchý a prehľadný spôsob zaznamenávania informácií o svojich klientoch. Tento zápisník obsahuje rôzne oddiely, v ktorých je možné zaznamenať všetky dôležité údaje o klientoch

V zápisníku je tiež oddiel, kde zákazník môže podpísať svoj súhlas s poskytovaním služieb a so spracovaním svojich osobných údajov. To je dôležité na ochranu súkromia osobných údajov a na prispôsobenie služieb individuálnym potrebám zákazníka.

Ďalšie oddiely zápisníku umožňujú zaznamenať podrobnosti o kontaktných údajoch, vykonávaných procedúrach, použitých materiáloch alebo prípadných zdravotných obmedzeniach zákazníka. 

Evidenčný zápisník je praktický a užitočný produkt pre tatérov, špecialistov na permanentný make-up a piercing, ktorí chcú mať všetky dôležité informácie o svojich zákazníkoch na jednom mieste. 

Vďaka tomu sa zlepší efektívnosť práce a zároveň sa zvýši bezpečnosť a spokojnosť zákazníka.

Už nikdy nezabudnete čo za materiál, farbu alebo pigment ste na klientov použili.

Ďalšou dôležitou možnosťou, ktorú evidenčný zápisník ponúka, je zaznamenávanie použitých farebn alebo pigmentov a ich šarže. Toto je dôležité pre prípad, že by došlo k alergickej reakcii na pigment alebo pre potreby opakovanej aplikácie farby v prípade, že by zákazník požadoval doplnenie alebo úpravu svojho tetovania.

Zápisník je v českém jazyce

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Jsme skupina přátel spojena společnou vášní pro tetování a fascinací nad uměním a řemeslem, které za tím stojí. 

Během našich diskusí a setkání s tatéry jsme si uvědomili, že na trhu chybí produkty, které by jim usnadnily práci a zároveň byly vyrobeny s ohledem na kvalitu a praktičnost. 

Naši ideální zákazníci jsou tatéři, PMU artisti, a další umělci kteří hledají prvotřídní produkty, které jim pomohou dosáhnout dokonalosti ve svém umění. Jsou to profesionálové, kteří chtějí pracovat s nástroji a materiály, které jsou šetrné k životnímu prostředí, vyrobené v České republice a zároveň splňují nejvyšší standardy kvality a bezpečnosti.