Nitrilové rukavice modré - Soft Nitril Blue, 200 ks

Kód: 23241/XXL
Neohodnotené
€12,08

Zvoľte variant

Jednorazové a vyšetrovacie nitrilové rukavice v modrej farbe v balení po 200 ks, s dlhou životnosťou, ktoré sa prispôsobia každej ruke.

Detailné informácie

:: XXL
| 23241/XXL
€12,08

Podrobný popis

Oproti klasickým nitrilovým rukaviciam od UNIGLOVES sú tieto silnejšie a špeciálne mäkčené, takže majú dokonalý hmat a výbornú pevnosť. Rukavice z radu SOFT NITRIL Vám zaistia maximálne pohodlie pri ich nosení.

Jednorazové rukavice sú vo vnútri ošetrené polymérovou vrstvou, vďaka ktorej sa rukavice ľahko nasadzujú. Majú hladké dlane a zdrsnené končeky prstov.

Nitrilové rukavice majú vyššiu odolnosť proti prepichnutiu a prerezaniu a tiež vysokú odolnosť proti priepustnosti, prenikaniu a znehodnoteniu chemickou, plynnou, či pevnou látkou.

100% ochrana pred baktériami, plesňami a vírusmi.

 

1 nitrilová rukavica
Navrhnuté tak, aby minimalizovali riziká krížovej kontaminácie. Rolovaný okraj manžety navrhnutý pre dokonalú priľnavosť k ruke. Vďaka kontrastným farbám rukavice zaisťujú okamžitý prehľad pri náhlom poškodení pri práci.

Texturované pre dokonalé uchopenie
Rad Pearl v prémiovej kvalite je chemicky testovaný, má všetky zdravotnícke atesty, ktoré ponúkajú zvýšenú bariérovú ochranu s rolovanou manžetou a štruktúrovanou povrchovou úpravou pre perfektnú priľnavosť. Priľnavosť je pri rukaviciach dôležitá, zvyšuje ich pracovnú dokonalosť a motiváciu pracovníkov a pokiaľ ide o správne používanie rukavíc, tak zlepšuje ich bezpečnosť.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: