Maorské a polynézske tetovania z Tichomoria

Kód: 52260
Neohodnotené
€9,87

64 strán, 21x28 cm. Viac ako 200 návrhov tetovaní v moderných a alternatívnych štýloch: dotwork, červená & čierna, čierna & sivá a farebné.

Detailné informácie

Podrobný popis

Posvätná geometria mandál v širokej škále nádherných interpretácií. Najviac žiadané a vyhľadávané ozdobné motívy, thajský štýl a dekoratívne motívy mehndi/henna, stylizované kvety lotosu a ďalšie dekoratívne tetovania.
Zimné tetovania: Posvätná geometria (okamžite pôsobí dojmom harmónie a elegancie). Jedným z najznámejších posvätných tvarov je mandala, najviac populárne tetovanie v súčasnej dobe. Navyše je vyhotovená čierno alebo dvojfarebne (dnes je populárna kombinácia červenej a čiernej), pričom "dotwork" je najobľúbenejší štýl.

Ozdobné tetovania môžu mať mnoho zdrojov: posvätná geometria, dekorácie nájdené v chrámoch a kostoloch, štýl mehndi/henna, renesančné kvetinové štýly, baroko a iné obdobia.

V tejto zbierke nájdete množstvo nápadov, ako tetovať mandalu alebo ozdobné motívy tak, aby ste dosiahli úžasný efekt, spôsob, ako osláviť posvätnú geometriu na vašej koži!

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: