INTROX ružová vazelína bubble gum 500g

Kód: 20111
4 hodnotenia
Značka: KWADRON
€14,60

Špecializovaná kozmetická vazelína s vôňou žuvačky. Dostupné v ružovej farbe. Veľmi účinný a bezpečný pre všetky typy pleti. Uľahčuje tetovanie a je skvelé na každodennú starostlivosť o pleť. K dispozícii v 500g balení.

Detailné informácie

Podrobný popis

Špecializovaná kozmetická vazelína s vôňou žuvačky. Dostupné v ružovej farbe. Veľmi účinný a bezpečný pre všetky typy pleti. Uľahčuje tetovanie a je skvelé na každodennú starostlivosť o pleť. Dostupné v 500g balení.

Čo je Vaseline InkTrox Pink a na čo sa používa?

Jedná sa o fantastický produkt s vôňou žuvačky, ktorý je skvelý pre tatérov aj majiteľov tetovania. Vaseline InkTrox Pink je v prvom rade veľmi bezpečná a komplexná látka. Je vhodný pre všetky typy pleti a je nesenzibilizujúci a nedráždi. Nielen, že je dokonale znášanlivý, ale má aj ochranný účinok. Pokožku hydratuje a premasťuje a dodáva jej správnu kĺzavosť, vďaka čomu chráni pred všetkým podráždením, ktoré by mohlo pri tetovaní nastať. A čo viac, vazelína počas tetovania zabraňuje rozmazaniu atramentu a zlepšuje čistotu pri práci. Navyše dobre navlhčená koža je na tetovanie rozhodne lepšia. Vaseline InkTrox Pink je vďaka svojej viskozite tiež skvelá na prípravu pracovnej stanice tatérom pred zákrokom. Uľahčuje pripevnenie nádobiek s atramentom k pracovnej stanici, aby sa neposunuli alebo nerozliali. Ďalšou výhodou tohto produktu je žuvačková vôňa a ružová farba, vďaka ktorej je táto vazelína jedinečná a vyniká medzi ostatnými produktmi. Každý zákazník tetovacieho štúdia sa mu určite bude venovať. Pokiaľ však zvažujete nákup vazelíny na účely starostlivosti o pleť, je na to vhodná doba. Vaseline InkTrox Pink je ideálny na udržanie vašej pokožky a nechtov v dobrom stave.

Ako používať Vaseline InkTrox Pink?

Je to veľmi jednoduché, stačí naniesť tenkú vrstvu na suchú pokožku a jemne rozotrieť. Balenie má kapacitu 500 g.

Čo je Vaseline InkTrox Pink?

Petrolatum, Parfém, Trietoxycaprylylsilan, CI77007.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: