H2Ocean - Ultimate Tattoo Care Kit

Kód: 87779
Novinka
Neohodnotené
€28,26

Ultimate Tattoo Care Kit je kompletná sada na hojenie všetkých fáz nového tetovania za menej ako sedem dní. Obsahuje hydratačné prípravky na vodnej báze, ktoré fixujú atrament na tetovanie a rýchlo zastavujú krvácanie.

Detailné informácie

Podrobný popis

Ultimate Tattoo Care Kit je kompletná sada pre starostlivosť o pokožku na vodnej báze, ktorá zahojí vaše tetovanie za menej ako sedem dní a poskytne vám dokonalý zážitok z hojenia. Vo všetkých fázach hojenia nového tetovania je nevyhnutné udržiavať ho v čistote a vyživovať kožné bunky základnými minerálmi a vitamínmi bohatými na živiny.

Sada Ultimate Tattoo Care Kit obsahuje hydratačné prostriedky na vodnej báze, ktoré fixujú atrament na tetovanie a rýchlo zastavujú krvácanie, vďaka čomu sa tetovanie nelepí na oblečenie a lôžkoviny. Rýchlo zacelí vaše nové tetovanie a zároveň ho udrží živé a krásne po mnoho ďalších rokov. Skvele sa hodí pre najsvetlejšie tieňovanie alebo plnofarebný chrbát. Možno použiť aj na rany a popáleniny, nielen na tetovanie.

Sada je trojfázová, bezpečná, nevoniaca a revitalizačná starostlivosť o pokožku s nasledujúcimi produktmi H2Ocean:

  • Blue Green Foam Soap 50 ml - je vegánske, jemné, neparfumované, bez alkoholu, hydratačné, špeciálne vyvinuté minerálne mydlo s morskou soľou (nie soľným roztokom).
  • Ocean Care Skin Moisturizing Cream 74 ml - je hydratačný krém na vodnej báze, bez parfumácie, obohatený o vitamíny, ktorý hydratuje a chráni vaše nové tetovanie.
  • Ocean Foam Skin Moisturizing Foam 56 ml - je jedinečná a prírodná patentovaná receptúra, ktorá je prvou svojho druhu v komunite tetovacích prípravkov. Je určená na ochranu, hydratáciu a fixáciu nového atramentu v tetovanej pokožke.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: