Ganga Black 240ml Dynamic

Kód: 86890
Neohodnotené
Značka: DYNAMIC
€50,91

Čierna farba Dynamic Ganga Black, bola vyvinutá v súlade s najnovšími predpismi EU REACH.

Detailné informácie

Podrobný popis

Predstavujeme novú čiernu farbu od Dynamic Color. Práca na tejto farbe trvala dva roky. Spoločnosť Dynamic Color vyvíjala farbu v spolupráci so svetoznámym tatérskym umelcom a výtvarným umelcom Joaquinom Gangom a teraz vám prináša GANGA BLACK x DYNAMIC.

Joaquin Ganga je medzinárodne dobre známy vďaka tetovaniu celebrít, ako sú Drake, Lebron James, Post Malone a Odell Beckham Jr. a ďalšie. Jeho štýl prekročil hranice a so svojou tvorbou obletel celý svet od Španielska až po USA. Keďže Ganga dlhodobo používa výrobky spoločnosti Dynamic, bolo len logické, že sa na nás obrátil ako na partnera pre svoj najnovší zámer.
GANGA BLACK x DYNAMIC je čierna farba s unikátnym zložením, ktorá sa nanáša hladko a lieči sa krásne a do tmava. Keďže je Gangovi Španielsko veľmi blízke, bolo pre neho najdôležitejšie, aby tento produkt bol úplne v súlade s nariadením REACH pre použitie v celej Európe i mimo nej a zároveň mal kvalitu a konzistenciu nášho pôvodného zloženia.

S oveľa chladnejším tónom a matnejším povrchom ako naša pôvodná receptúra ​​je GANGA BLACK x DYNAMIC špeciálne vyvinutá na prácu s čiernymi a šedými portrétmi. Plynulé prechody tieňov, ktoré vznikajú pri použití tohto atramentu pri jej riedení, sú prispôsobené hyperrealistickému štýlu Jaoquina Gangy.

 

Objem: 240ml
Vegan friendly: Áno
Vyrobené: USA

Dodatočné parametre

Kategória: Viking Ink by Dynamic
Objem: 240ml
Odstín: černá
Splňuje nařízení REACH: Ano
Certifikát je prevzatý od výrobcu farieb/pigmentu a bez jeho svolenia nie je možné doňho zasahovať.:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: