Fotografický kit - Sniper

Neohodnotené

Sniper Photography Kit je ideálny nástroj na fotenie hotových tetovaní. Odpadá nutnosť úpravy obrazu, ktorá je pre umelcov časovo veľmi náročná.

Položka bola vypredaná…
Kód: 23151
€390,66
Fotografický kit - Sniper
Neohodnotené

Sada Sniper Photography Kit uľahčuje zhromažďovanie snímok po tetovaní, čím ušetrí niekoľko hodín práce. Sada Sniper Kit automaticky eliminuje začervenanie a poskytuje maximálny kontrast a intenzitu farieb. S použitím tejto sady odpadá celý časovo náročný proces následného spracovania obrazu na počítači. Fotografická sada Sniper je ideálna pre všetky typy práce a prináša detaily vo všetkých štýloch. Je kompatibilný so všetkými smartphonmi a na svoje fungovanie nevyžaduje žiadnu inštaláciu softvéru.

LED svetlo má kvalitné hliníkové jadro s OLED displejom, ktoré je ľahko nastaviteľné pomocou ovládača. Umožňuje rýchle nastavenie jasu a teploty.

Rukoväť je ergonomicky tvarovaná a pohodlne sa drží.

Šošovka sa prichytí k mobilnému telefónu a drží na mieste magnetickým mechanizmom. Polarizácia šošovky dokonale ladí s OLED svetlom.

Nastavovač je inštalovaný tak, aby bolo zaistené dokonalé prispôsobenie svetla polohe mobilného telefónu alebo fotoaparátu. Ľahko nastaviteľné.

Stojan je vyrobený z vysoko kvalitného hliníka, ktorý zaisťuje, že zariadenie zostane pevné bez otrasov.

USB-C kábel súčasťou púzdra.

Vlastnosti:

Teplota farieb: 3000K až 6500K
Batéria: 2800 mAh
Kapacita batérie: až 12 hodín
Hmotnosť: 531g
Kapacita LED: 25% až 100% (nastaviteľná)

Táto fotografická sada obsahuje:

1 LED svetlo
1 rukoväť
1 šošovka mobilného telefónu
1 nastavovač mobilného telefónu
1 držiak na mobilný telefón
1 nabíjací kábel

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: