EZ Revolution Eko Magnum ploché 15, 0,35mm - RC2-1215M1

Neohodnotené
Značka: EZ Tattoo Supply

Cartridge vyrobené z bioplastu v obaloch z recyklovaného papiera

Kód: 86603
€1,72
EZ Revolution Eko Magnum ploché 15, 0,35mm - RC2-1215M1
Neohodnotené
Značka: EZ Tattoo Supply

Čo je Bioplast:

Ide o plastickú hmotu vyrobenú z biomasy.

Je to materiál, ktorý je vyrobený z obnoviteľných zdrojov a preto nie je závislý na rope a ich prímesí. Základnou surovinou na výrobu je rastlinná biomasa napr. (kukurica, obilniny, zemiaky, cukrová repa, cukrová trstina, sója, tabak) a prírodné suroviny ako napr. (celulóza a lignit). Bioplast je vyrábaný zo škrobu týchto rastlín. Aby sa škrob premenil na látku vlastnosťami zodpovedajúcimi plastom z ropy, je nutné ho vystaviť vysokým teplotám a pomocou izolácie z neho získať glukózu. Kvasením je z glukózy získaná kyselina mliečna a neskôr kyselina polymliečna (Polylactid acid) tzv. „PLA“.

Vyzerá na prvý pohľad aj dotyk rovnako ako bežne používané plasty z ropy, dosahuje dokonca aj rovnaké vlastnosti (pružnosť, tvrdosť, priehľadnosť, ohybnosť a odolnosť). Je však špecifický svojim spracovaním a výrobným procesom.

Od klasických plastov sa však líšia tým, že je možné ho biologicky degradovať, skompostovať a premeniť na kvalitnú biomasu či humus, čím nepredstavuje ekologickú záťaž.

Výrobky z tohto bioplastu sú chuťovo neutrálne, absolútne bez alergénov.

Je celosvetovo uznaný a certifikovaný pre použitie v potravinárstve a je u nich garantovaná zdravotná nezávadnosť.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie