Dodacie a platobné podmienky

Dodacie lehoty

Dodacia lehota sa počíta v pracovných dňoch a je uvedená pri každej položke. Zákazník je informovaný e-mailom o odoslaní tovaru. Začiatok dodacej lehoty sa počíta podľa typu platby takto. Na dobierku ihneď po odoslaní objednávky. Pri všetkých ostatných spôsoboch, keď sa platba objaví na účte predávajúceho.
 
Poštovné a balné
 

Poštovné sa účtuje podľa typu prijatia tovaru takto: 

  • Osobný odber - (na vyzdvihnutie u nás na adrese U Priora 804/3, 161 00 Praha 6) - ZDARMA.
  • Poštou - balík do ruky (doručenie do druhého pracovného dňa odo dňa odoslania) - pri objednávke nad 2 000 Kč je poštovné zdarma.
  • Poštou - balík na poštu (doručenie do druhého pracovného dňa od odoslania) - poštovné zdarma pri objednávkach nad 2 000 Kč.
  • GLS (doručenie do druhého pracovného dňa od odoslania) - doprava zdarma pri objednávkach nad 2 000 Kč.
  • Doprava do zahraničia (dodanie 2 - 5 pracovných dní v závislosti od typu dopravy a vzdialenosti) - (vaša cena), Doprava na Slovensko zdarma pri objednávke nad 150 €.

Zákazník dostane daňový doklad (faktúru) ku každej zásielke.
  
Spôsob platby 

  • Hotovosťou pri osobnom odbere.
  • Dobierka - tovar bude zaslaný na dobierku, celú sumu od zákazníka vyberie vodič zásielkovej služby alebo poštový pracovník pri prevzatí. 
  • Bankovým prevodom - možnosť platby prevodom z účtu v ktorejkoľvek banke na účet predávajúceho v (názov vašej bankovej inštitúcie). Číslo účtu je 2400807697/2010. Ako variabilný symbol použite číslo objednávky. Hneď ako budú peniaze pripísané na náš účet, pošleme zásielku.
  • Online platba kreditnou kartou prostredníctvom platobnej brány. Po odoslaní príkazu má Platiteľ možnosť využiť službu ePlatba+, ktorá ho presmeruje do internetového bankovníctva jeho banky. Platiteľ odošle platbu prostredníctvom internetového bankovníctva. Predávajúci odosiela tovar ihneď po prijatí potvrdenia o platbe. Prevody peňazí sa uskutočňujú prostredníctvom účtu spoločnosti ComGate Payments a.s. Citlivé vstupné údaje, ktoré zadávate do systému internetbankingu, sú chránené platobnými bránami bánk a nedostávajú sa do prostredia tretích strán. Spracovatelia platieb vidia len informácie o transakcii, ktoré im banka oznámi spolu s odoslanou transakciou. Uzatvorením kúpnej zmluvy dáva kupujúci predávajúcemu súhlas so spracovaním svojich kontaktných údajov, kým písomne nevyjadrí svoj nesúhlas s týmto spracovaním. Kontaktné údaje poskytnuté kupujúcim pri objednávke sú určené výlučne pre naše potreby a nebudú poskytnuté žiadnym iným subjektom okrem spracovateľov platieb.


Dodaný tovar zostáva majetkom predávajúceho až do úplného zaplatenia kúpnej ceny v súlade s príslušnými ustanoveniami § 443 - 446 Obchodného zákonníka alebo § 601 Obchodného zákonníka.

Na akékoľvek otázky ohľadom dodacích a platobných podmienok nás neváhajte kontaktovať na telefón +420 721 666 689 či email celticsupply@gmail.com