Dodacie a platobné podmienky

Dodacie lehoty

Dodacia lehota sa počíta v pracovných dňoch a je uvedená pri každej položke. Zákazník je informovaný e-mailom o odoslaní tovaru. Začiatok dodacej lehoty sa počíta podľa typu platby takto. Na dobierku ihneď po odoslaní objednávky. Pri všetkých ostatných spôsoboch, keď sa platba objaví na účte predávajúceho.
 
Poštovné a balné
 

Poštovné sa účtuje podľa typu prijatia tovaru takto: 

  • Osobný odber - (na vyzdvihnutie u nás na adrese U Priora 804/3, 161 00 Praha 6) - ZDARMA.
  • Poštou - balík do ruky (doručenie do druhého pracovného dňa odo dňa odoslania) - pri objednávke nad 2 000 Kč je poštovné zdarma.
  • Poštou - balík na poštu (doručenie do druhého pracovného dňa od odoslania) - poštovné zdarma pri objednávkach nad 2 000 Kč.
  • GLS (doručenie do druhého pracovného dňa od odoslania) - doprava zdarma pri objednávkach nad 2 000 Kč.
  • Doprava do zahraničia (dodanie 2 - 5 pracovných dní v závislosti od typu dopravy a vzdialenosti) - (vaša cena), Doprava na Slovensko zdarma pri objednávke nad 150 €.

Zákazník dostane daňový doklad (faktúru) ku každej zásielke.
  
Spôsob platby 

  • Hotovosťou pri osobnom odbere.
  • Dobierka - tovar bude zaslaný na dobierku, celú sumu od zákazníka vyberie vodič zásielkovej služby alebo poštový pracovník pri prevzatí. 
  • Bankovým prevodom - možnosť platby prevodom z účtu v ktorejkoľvek banke na účet predávajúceho v (názov vašej bankovej inštitúcie). Číslo účtu je 2400807697/2010. Ako variabilný symbol použite číslo objednávky. Hneď ako budú peniaze pripísané na náš účet, pošleme zásielku.
  • Online platba kreditnou kartou prostredníctvom platobnej brány. Po odoslaní príkazu má Platiteľ možnosť využiť službu ePlatba+, ktorá ho presmeruje do internetového bankovníctva jeho banky. Platiteľ odošle platbu prostredníctvom internetového bankovníctva. Predávajúci odosiela tovar ihneď po prijatí potvrdenia o platbe. Prevody peňazí sa uskutočňujú prostredníctvom účtu spoločnosti ComGate Payments a.s. Citlivé vstupné údaje, ktoré zadávate do systému internetbankingu, sú chránené platobnými bránami bánk a nedostávajú sa do prostredia tretích strán. Spracovatelia platieb vidia len informácie o transakcii, ktoré im banka oznámi spolu s odoslanou transakciou. Uzatvorením kúpnej zmluvy dáva kupujúci predávajúcemu súhlas so spracovaním svojich kontaktných údajov, kým písomne nevyjadrí svoj nesúhlas s týmto spracovaním. Kontaktné údaje poskytnuté kupujúcim pri objednávke sú určené výlučne pre naše potreby a nebudú poskytnuté žiadnym iným subjektom okrem spracovateľov platieb.


Dodaný tovar zostáva majetkom predávajúceho až do úplného zaplatenia kúpnej ceny v súlade s príslušnými ustanoveniami § 443 - 446 Obchodného zákonníka alebo § 601 Obchodného zákonníka.

Na akékoľvek otázky ohľadom dodacích a platobných podmienok nás neváhajte kontaktovať na telefón +420 721 666 689 či email celticsupply@gmail.com

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie