Vážený zákazníci, od 4.7. do 10.7. čerpáme celofiremnú dovolenku. Vaše objednávky budeme odosielať 11.7. Ďakujeme za pochopenie.

Dezinfekce na povrchy UNIGLOVES s rozprašovačem 750 ml

Neohodnotené
Značka: UNIGLOVES

Účinná dezinfekcia na povrchy s rozprašovačom Unigloves 750 ml. Tento dezinfekčný prostriedok na povrchy je rýchly a účinný a pripravený na okamžité použitie. Neobsahuje alkohol a nedráždi pokožku. Dezinfekcia na povrchy Unigloves sa používa pre zdravotnícke zariadenia a oblasti potravinárstva na dezinfekciu aj na čistenie povrchov citivých na alkohol.

Kód: 20654
€12,09
Dezinfekce na povrchy UNIGLOVES s rozprašovačem 750 ml
Neohodnotené
Značka: UNIGLOVES

Veľké využitie nájde táto dezinfekcia na povrchy a plochy v nemocniciach (operačné sály, ARO, JIS), domove dôchodcov, LDN zariadeniach, gastro prevádzkach, kaderníctvach, manikérskych a pedikérskych salónoch, fitness, wellness centrách atď., pre dezinfekciu a čistenie umývateľných plôch a predmetov ako sú pracovný inventár, lekárske prístroje, podlahy, toalety, regály, chladničky, stoly, vane, rámy postelí, hrebene, nože, dlažba a steny.

Dezinfekcia s rozprašovačom Unigloves sa neriedi a aplikuje sa zo vzdialenosti 30 cm do úplného zmočenia plochy a potom sa nechá zaschnúť, alebo sa zotrie papierovou utierkou. Je vhodná na aplikáciu na zle prístupné miesta.

Plochy pre priamy styk s potravinami sa odporúča po použití dezinfekcie opláchnuť vodou.
bezalkoholová báza
biocídne
neriedi sa
vhodné aj na akrylátové sklá
dávkovacia hlavica má vlastnosť rozprašovača a spenovača
ľahká aplikácia
pH neutrálne
po zaschnutí nezanecháva rezíduá
neobsahuje aldehydy a fenoly
proti baktériám, hubám a vírusom (kvasinky, MRSA, TB, HIV, HBV, HCV, chrípkové vírusy, rotavírusy, myší norovírus, poliovírus, atď.)
certifikácia podľa VAH v Nemecku (asociácia pre aplikovanú hygienu)
schválené ako zdravotnícka pomôcka a biocíd

Balenie: 750 ml (rozprašovač)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie