Dezinfekce na povrchy Unigloves 1l Lemon Fresh

Neohodnotené
Značka: UNIGLOVES

Dezinfekčný alkoholový prostriedok na povrchy známej kvalitnej značky Unigloves je rýchly a účinný a pripravený na okamžité použitie. Dezinfekcia na povrchy na báze alkoholu. Neriedi sa. Prípravok ničí kvasinky, vírusy, HIV, HBV, HCV, coronavírus atď.

Položka bola vypredaná…
Kód: 86947
€8,61
Dezinfekce na povrchy Unigloves 1l Lemon Fresh
Neohodnotené
Značka: UNIGLOVES

Táto dezinfekcia na povrchy značky Unigloves sa používa väčšinou pre zdravotnícke zariadenia a oblasti potravinárstva na dezinfekciu aj na čistenie.
</ span>

Veľké využitie dezinfekcie na povrchy sa hodí v nemocniciach (operačné sály, ARO, JIS), domove dôchodcov, LDN zariadeniach, gastro prevádzkach, kaderníctvach, manikérskych a pedikérskych salónoch, fitness, wellness centrách atď., na dezinfekciu a čistenie umývateľných plôch a predmetov ako sú pracovný inventár, lekárske prístroje, podlahy, toalety, regály, chladničky, stoly, vane, rámy postelí, hrebene, nože, dlažba a steny.

Dezinfekcia na povrchy sa neriedi a aplikuje sa zo vzdialenosti 30 cm do úplného zmočenia plochy a potom sa nechá zaschnúť, alebo sa zotrie papierovou utierkou.
Vhodné na aplikáciu na zle prístupné miesta.
 
Plochy pre priamy styk s potravinami sa odporúča po použití dezinfekcie opláchnuť vodou.
  • alkoholová báza
  • neriedi sa
  • po zaschnutí nezanecháva rezíduá
  • neobsahuje aldehydy a fenoly
  • rôzne vône: svieža citrónová, svieži vzduch
  • dezinfekcia ničí (kvasinky, MRSA, TB, HIV, HBV, HCV, chrípkové vírusy, rotavírusy, myší norovírus, coronavírus, poliovírus, atď)
  • certifikácia podľa VAH v Nemecku (asociácia pre aplikovanú hygienu)

 Balenie: 1 liter (bez rozprašovača)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: