DERMALIZE PRE TOTAL SUN BLOCK - hojivá fólia (náplasť)-10cm x 15cm, 5ks

Kód: 28482
Novinka
Neohodnotené
Značka: Dermalize
€7,48

Dermalize Pro Total Black Sun Block je bariérový film, ktorý je perfektný na ochranu vášho tetovania pre počiatočnú fázu hojenia tetovania, najmä na slnku. Ideálna bariéra na prenikanie UVA a UVB lúčov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Dermalize Pro Total Black Sun Block je bariérový film, ktorý je perfektný na ochranu vášho tetovania, najmä na slnku. Ideálna bariéra na prenikanie UVA a UVB lúčov.

Dermalize je komplexné riešenie následnej starostlivosti o tetovanie pre počiatočnú fázu hojenia tetovania: film, ktorý funguje ako druhá koža, ktorá chráni rany po tetovaní pred choroboplodnými zárodkami a baktériami, a zároveň je priepustný a umožňuje pokožke dýchať. Film napomáha prirodzenému hojeniu pokožky zvnútra von tým, že uzamyká prirodzené telesné tekutiny a enzýmy, čo zaručuje krásne zahojené tetovanie.

Tenký samolepiaci film poskytuje vlhké hojivé prostredie počas počiatočnej a najkritickejšej fázy hojenia tetovacej rany. Chráni nové tetovanie pred trením a poskytuje vodeodolnú, antibakteriálnu bariéru, ktorá zabraňuje prenikaniu patogénov a vonkajších nečistôt do rany. Fólia je priedušná, prepúšťa kyslík a umožňuje uvoľnenie prebytočnej vlhkosti z rany. Je ľahký na nosenie, pružný a roztiahnuteľný, čo umožňuje jeho umiestnenie kdekoľvek na tele a vydrží na mieste až niekoľko dní. Už žiadne chrasty, žiadne riziko infekcie, žiadne trenie oblečenia alebo iné vonkajšie faktory, ktoré tetovanie poškodia. Jednoducho krásne zahojená tetovanie, ako ste zamýšľali!

Umelci ako Alex de Pase, Randy Engelhard a Jeff Gogue testovali a používali Dermalize už značnú dobu a stretli sa s neuveriteľnými výsledkami vo svojej uzdravenej tetovacej práci.

Kľúčové vlastnosti:

  • Množstvo: 1x balenie obsahuje 5x vopred narezaných listov
  • Rozmery: 15 cm x 10 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: