Buff Browz - Hydragel 250 ml starostlivosť o čerstvé tetovanie

Kód: 28506
Novinka
Neohodnotené
Značka: Buff Browz
€15,36

HydraGel je veľmi ľahký gél na báze aloe-vera, ktorý pomáha obnoviť a hydratovať pokožku po tetovaní. Prírodné zložky: aloe vera, vilán, levanduľový olej a zimolez spoločne pôsobia na obnovu pokožky, zabraňujú infekcii, znižujú zápal a zmierňujú pocit svrbenia, ktorý sa vyskytuje počas fázy chrasty.

Detailné informácie

Podrobný popis

HydraGel je veľmi ľahký gél na báze aloe-vera, ktorý pomáha obnoviť a hydratovať pokožku po tetovaní. Inovatívne zloženie gélu HydraGel pozostáva zo štyroch úplne prírodných zložiek: aloe vera, vilánu, levanduľového oleja a zimolezu. Tieto superhviezdne zložky spoločne pôsobia na obnovu pokožky, zabraňujú infekcii, zmierňujú zápal a zmierňujú pocit svrbenia, ktorý sa vyskytuje počas fázy chrasty. HydraGel upokojuje, dopĺňa a revitalizuje pokožku.

Po zákroku naneste na tetovanie množstvo tohto zázračného gélu veľkosti hrášku. HydraGel sa postará o zvyšok!

Kto môže používať HydraGel?

Tatéri môžu aplikovať HydraGel na ošetrovanú oblasť ihneď po zákroku, aby naštartovali proces obnovy pokožky.

Proces čistenia

Každému klientovi odporúčame poskytnúť nádobku so vzorkou prípravku HydraGel na domáce použitie.

Ako používať doma:

V deň zákroku čistite tetovanie pomocou vaty a vody približne každú polhodinu. To pomôže odstrániť všetky nečistoty a prebytočnú tekutinu.
Medzi jednotlivými čisteniami naneste na tetovanie množstvo gélu HydraGel veľkosti hrášku. Ten sa pomaly vstrebe do pokožky a zanechá ju silnú, zdravú a hydratovanú.
Objem 250 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: