Biotek Design Kit Contour - Skin Color

Neohodnotené
Značka: Biotek

Design Kit Contour obsahuje farebnú krémovú pastu a presný štetec, ktoré sa používajú na jednoduché prevedenie prípravnej kresby pred procedúrou PMU.

Kód: 25588
€51,31
Biotek Design Kit Contour - Skin Color
Neohodnotené
Značka: Biotek
kit contour pennello precisione 1200x1200
Novinka

PMU DESIGN sú farebné krémové pasty, ktoré sa používajú na jednoduché prevedenie prípravnej kresby pred procedúrou permanentného make-upu. Možno ich využiť aj na simuláciu výsledného efektu permanentného make-upu vo fáze konzultácie s klientkou.

PMU DESIGN CONTOUR: farba kože na kontúru

Spôsob použitia: nanesením malého množstva produktu presným štetčekom Biotek sa farba rozotrie po tvári zákazníka a vykreslí nový tvar obočia / pier.
Nakreslite nový tvar pier alebo obočia pomocou špecifickej farby PMU DESIGN a akonáhle je hotové, nový tvar by mal byť nakreslený svetlou vrstvou nazvanou CONTOUR PMU DESIGN, ktorá má za cieľ ešte viac zvýrazniť vonkajší obvod kresby. Jasne a účinne pomáha umelcovi mať jasnú predstavu o línii, ktorú má sledovať počas procedúry semipermanentného líčenia.

Pozornosť! Ak chcete na dizajn vytvorený farbami PMU DESIGN naniesť anestetický krém, odporúča sa pred aplikáciou anestetického krému naniesť priesvitný prášok na zafixovanie prípravnej kresby.

Balenie:
1x contour - farba kože na kontúru
1x precision brush - presný štetec

Precision Brush pre krémové pasty PMU DESIGN sa používajú na jednoduché prevedenie prípravnej kresby pred procedúrou permanentného make-upu.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: