Art fuel tattoo - stencil fuel 100ml

Kód: 87293
Neohodnotené
Značka: ART Fuel
€14,94

Obtlačkový roztok od značky Art Fuel tattoo. Oceníte jeho decentnú vôňu a predovšetkým funkčnosť,

Detailné informácie

Podrobný popis

Česká značka Art fuel tattoo prichádza s novým produktom, s obtlačovacím roztokom.
Oceníte jeho decentnú vôňu a predovšetkým funkčnosť, na ktorej si nechali naozaj záležať! Konzistencia zaisťuje pohodlnú aplikáciu pri roztieraní a vďaka vybraným zložkám obtlačok perfektne zafixuje. Pomocou špeciálnej pumpičky bude dávkovanie zábava!


Roztok má čiernu farbu.

Kompletne vyrobené v Česku s originálnou receptúrou.

Nikdy nebolo a nikdy nebude testovaný na zvieratách.

100ml vo fľaštičke

Použitie:

Na vydezinfikovanú a riadne odmastenú pokožku naneste optimálne množstvo roztoku podľa veľkosti plochy, napr. na vnútornú stranu predlaktia od lakťovej jamky po zápästie postačí jedno až dve stlačenia pumpičky. Roztok riadne rozotrite po celej ploche, než priložíte obtlačok, počkajte zhruba 10 sekúnd. Potom obtlačok priložte. Miernym tlakom na obtlačok zaistíte, aby každá časť riadne priľnula ku koži, a potom ho opatrne snímte. Pre riadne zafixovanie a zaschnutie vyčkajte približne 10 – 15 min.

V priebehu práce sa snažíme zabrániť kontaktu s antibakteriálnym mydlom alebo dezinfekciou, ktoré môžu obtlačok rozpustiť alebo ho inak poškodiť. Pri utieraní prebytočnej tetovacej farby dbáme na správny smer utierania, a to smerom od obtlačku.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Parta nadšených tatérov, ktorá tak dlho hľadala ideálne produkty, až sa sami rozhodli vziať všetko do vlastných rúk.

Našou inšpiráciou je príroda

Prírodné zloženie v našich produktoch dokáže s ľudskou pokožkou robiť zázraky. Prvoradé pre nás bolo, aby mala koža prísun vitamínov, ktoré pokožku vyživujú a tak jej dodajú silu aj energiu, ktorá napomáha k rýchlemu hojeniu.

Funkčnosť produktov je prioritou

Každý prešľap bol náš hnací motor vylepšiť zloženie tak, aby súhra jednotlivých zložiek bola čo najlepšia. Aby sa produkty ľahko používali a predovšetkým plnili úlohy, ktoré od nich každý z nás očakáva.